JEDZIEMY!!!!! KOLARSTWO GÓRSKIE WTOREK 26.09 ZAWOJA!

Pogoda dała sobie spokój, klamka zatem zapadła – jedziemy! Pierwsze zawody o punkty, medale, dyplomy, przepustkę do zawodów wojewódzkich odbędą się we wtorek 26. września w Zawoi (tereny za Koroną Ziemi).

Miło nam ogłosić, że w organizację zawodów włączyły się: Nadleśnictwo Sucha – Lasy Państwowe, które nie tyko bezpłatnie użyczyły nam terenu na czas zawodów, ale też i przygotowały materiały promocyjne oraz upominki dla zwycięzców (SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!)🙂 oraz klub UKS Zawojak Zawoja, którego przedstawiciele nie tylko wytyczyli trasę, ale też i będą odpowiadać za jej zabezpieczenie podczas zawodów (SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!)

Jeżeli ktoś chciałby pojechać na zawody, a nie bardzo wie jak, to Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej zapewnia transport. Harmonogram:

godz. 8:15 – zbiórka na parkingu k. UM Sucha Beskidzka

godz. 8:30 – wyjazd na zawody.

Powrót na tej samej trasie po zakończeniu zawodów, czytaj dekoracji 🙂

Ok. godziny 9:10-9:45 zapoznanie z trasą

godz. 9:45 – odprawa techniczna

Pierwszy start zaplanowano na godz. 10.

Tradycyjnie najlepsza ósemka w każdej z kategorii uzyskuje awans do finału wojewódzkiego (06.10.2017, Myślenice-Zarabie).

Powodzenia i do zobaczenia!!!