Finał o mistrzostwo w koszykówce chłopców już we wtorek. Kto zagra?

W hali w Suchej Beskidzkiej oraz w Zawoi w miniony wtorek odbyły się dwa turnieje półfinałowe chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

W obu wzięły udział po trzy drużyny, więc z jedną z każdego turnieju trzeba było się pożegnać. W Zawoi wystąpiły szkoły z: SP1 Zawoja, ZSiSM Stryszawa oraz SP Bystra Podhalańska, a w Suchej Beskidzikiej: SP1 Sucha Beskidzka, SP Budzów i SP Białka.

Do turnieju głównego, finałowego, który odbędzie się we wtorek 28 listopada awansowali: ZSiSM Stryszawa, SP1 Zawoja, SP1 Sucha Beskidzka i SP Budzów. W tym dniu (początek zawodów o godz. 10) zagrają: SP1 Sucha Beskidzka vs SP1 Zawoja i ZSiSM Stryszawa vs SP1 Budzów. Jak na finał powiatowy, pojawią się też statuetki MVP drużyny i jedna dla Króla Strzelców. Finał już we wtorek 28 listopada!!!

KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW– PÓŁFINAŁ POWIATOWY – 21.11.2017 – SUCHA BESKIDZKA

1. SP1 Sucha Beskidzka – SP Białka 43:5

2. SP1 Sucha Beskidzka – SP Budzów 27:16

3. SP Budzów – SP Białka 28:1