Emocje trzymały do końca! Puchar i awans dla SP1 Zawoja!

Do ostatnich minut, do ostatniego gola zmieniała się sytuacja w klasyfikacji generalnej finału powiatowego w halową piłkę nożną chłopców w ramach Igrzysk Dzieci.

Nerwowe analizy kolejnych wyników plus to, co było serwowane w hali w Makowie Podhalańskim udzielało się wszystkim – na czele trzeba powiedzieć z opiekunami 🙂

Ostatecznie mistrzami powiatu suskiego zostali zawodnicy z SP1 Zawoja i to oni będą nas reprezentować podczas półfinału wojewódzkiego. Powodzenia! Wicemistrzostwo powiatu dla SP Juszczyn, a trzecie miejsce dla SP2 Sucha Beskidzka. Na czwartym miejscu SP1 Budzów.

Wróciły finały powiatowe drużynowe, wróciły też statuetki. Królem Strzelców został Patryk Nowak (SP1 Zawoja), a statuetki MVP Drużyny z rąk dyrektora ZS w Makowie Podhalańskim, pana Artura Piórkowskiego odebrali: Mateusz Pieronkiewicz (SP1 Budzów), Kamil Krzeszowiak (SP2 Sucha Beskidzka), Szymon Guzik (SP Juszczyn) oraz Dawid Smyrak (SP1 Zawoja).

HALOWA PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW – IGRZYSKA DZIECI 2017/2018 – 18.10.2017 MAKÓW PODHALAŃSKI

SP1 Budzów – SP Juszczyn 0:0

SP2 Sucha Beskidzka – SP1 Zawoja 1:2 (0:1)

SP Juszczyn – SP1 Zawoja 1:0 (1:0)