Chłopcy z Goetla byli najaktywniejsi pod siatką i wygrali

Nie stracili choćby seta uczniowie z ZS im. W. Goetla w Suchej Beskidzkiej podczas finału powiatowego w siatkówkę i zostali mistrzami powiatowymi.

W pierwszym meczu pokonali zawodników z jordanowskiego Dańkowskiego 2:0 (25:16, 25:11), a w drugim okazali się lepsi od LO Sucha Beskidzka również wygrywając 2:0 (25:18, 25:19).

Ostatni turniejowy mecz decydował już tylko o wicemistrzostwie. 2:0 (25:17, 25:13) z Dańkowskim wygrali uczniowie z suskiego LO.

Klasyfikacja szkół zatem nie była już tajemnicą, a jedyną niewiadomą było to, kto otrzyma statuetki MVP Drużyny. Trafiły one do: Tomasza Bachula (ZS Dańkowskiego Jordanów), Jakuba Świerkosza (LO Sucha Beskidzka) oraz Wojciecha Najdka (ZS Goetla Sucha Beskidzka).

Uczniowie z ZS Goetla Sucha Beskidzka będą reprezentować nasz powiat 20 marca podczas półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się w ich hali. Powodzenia!!!