Bijecie rekordy – BRAWO dla Was :)

Po tegorocznych finałach powiatowych w ramach Indywidualnej Ligi LA nastąpiły, tradycyjnie można rzec, nastąpiły zmiany w na podium historycznych wynikach w poszczególnych konkurencjach.

Na pierwsze miejsce w pchnięciu kulą 3 kg wdrapała się Julia Przybyś (ZS Zembrzyce), w biegu na 100 m Damian Grygiel (ZS Goetla Sucha Beskidzka), a w pchnięciu kulą 6 kg Maciej Majcherczyk (LO Sucha Beskidzka) – WIELKIE BRAWA!!!

Na drugim miejscu w biegu na 200 m jest na chwilę obecną Zuzanna Burliga (LO Sucha Beskidzka), a wśród chłopców Jakub Pietrusa (LO Sucha Beskidzka) – GRATULACJE!!!

Na podium najlepszych wyników w historii Licealiady dostał się również Mateusz Pacyga (ZS Goetla Sucha Beskidzka) w rzucie oszczepem. BRAWO!!!

Najlepsze wyniki od momentu powstania współzawodnictwa sportowego w naszym powiecie można znaleźć na naszej stronie głównej  w odpowiednich zakładkach