Nowy rok zaczniemy od zawodów pływackich

Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży Szkolnej, Licealiada – uczniowie od pierwszej do ostatniej w szkole średniej klasie będą mogli wziąć udział w finale powiatowym w pływaniu, który odbędzie się 10. stycznia 2023 roku w Krytej Pływalni w Suchej Beskidzkiej.

To pierwsze zawody w Nowym Roku. Pierwsza też okazja, by otrzymać medal oraz dyplom, czyli przepustki do zmagań wojewódzkich. Otrzymaj je trójka najlepszych pływaków w każdym ze stylów.

Jak będzie się przedstawiać rozkład jazdy na najbliższy wtorek?

Najpierw do rywalizacji ruszą uczniowie z roczników 2013-2015 w ramach Igrzysk Dzieci, którzy popłyną w czterech stylach na dystansie 25 metrów. Po ich startach, odbędzie się dekoracja specjalnie dla najmłodszych uczestników finału powiatowego 2022/2023 w pływaniu.

Następnie uczniowie z Igrzysk Dzieci (2010-2011), Igrzysk Młodzieży Szkolnej (2008-2009) oraz Licealiady będą rywalizować także w tych samych stylach, ale na dystansie 50 metrów.

Po zakończeniu indywidualnych startów, odbędą się wyścigi sztafet (Igrzyska Dzieci – 25 metrów, Igrzyska Młodzieży Szkolnej, Licealiada – 50 metrów).

Ostatnim akordem zawodów będzie dekoracja, w trakcie której poznamy kadrę Powiatu Suskiego na zawody wojewódzkie.

Relacja z zawodów, zdjęcia i filmiki oczywiście będą dostępne na naszej nieco odświeżonej stronie.