LIGA LA szkół średnich – rywalizowali uczniowie z suskiego Witosa i Goetla

Dwie szkoły średnie: ZS im. Witosa w Suchej Beskidzkiej w kategorii dziewcząt i chłopców oraz ZS im. W. Goetla w Suchej Beskidzkiej w kategorii chłopców wystawiły swoje reprezentacje na finał powiatowy w ramach Korespondencyjnej Ligi LA – I rzut.

Zwycięska szkoła uzyskała awans do zawodów wojewódzkich, który odbędzie się w terminie od 17-21.10.2022 w Wieliczce (?). Kto uzyskał awans? Na pewno drużyna żeńska z ZS im. W. Witosa w Suchej Beskidzkiej i chłopców z ZS im. W. Goetla w Suchej Beskidzkiej.

Szczegółowe wyniki poszczególnych konkurencji – w przyszłym tygodniu, ale, ale… Przed dwoma uzyskanymi w dniu dzisiejszym wynikami nie można przejść obojętnie.

Rekord Licealiady ustanowił na 100 metrów Oliwier Fujak (ZS im. W. Goetla Sucha Beskidzka) – czas: 10,52 s, a na drugim historycznym miejscu w historii skoku w dal wylądował Nikodem Bania (ZS im. W. Goetla Sucha Beeskidzka) – odległość: 6,69 m. Gratulujemy!

Historyczne wyniki można znaleźć poniżej:

[pix_gal id=772]

[pix_gal id=773]