INDYWIDUALNE GRANIE. Wiktoria Kowaliczek mistrzynią, Łukasz Małysiak mistrzem powiatu suskiego

Drugi, ostatni w tym roku szkolnym finał powiatowy w tenisie stołowym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbył się w Lachowicach.

Tym razem uczniowie i uczennice reprezentujący poszczególne gminy z naszego powiatu (Maków Podhalański, Jordanów, Budzów, Bystra-Sidzina, Stryszawa, Zawoja, Zembrzyce) zagrali w turnieju indywidualnym.

Szóstka najlepszych zawodników uzyskała awans do półfinału wojewódzkiego (28.03.2023, Nowy Targ). Cała szóstka otrzymała pamiątkowy dyplom-przepustkę do zawodów w Nowym Targu, a czołowa trójka także pamiątkowe medale.

Na zakończenie zawodów wyróżnienia wręczyli wicedyrektor Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Lachowicach Wit Mateusz Sarlej oraz Maciej Krzyśków.

TENIS STOŁOWY INDYWIDUALNYIGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2022/202313.12.2022 LACHOWICE

DZIEWCZĘTA:

1. Wiktoria Kowaliczek (SP1 Stryszawa)

2. Maria Kłapyta (SP1 Stryszawa)

3. Alicja Kudzia (SP Grzechynia)

4. Zuzanna Bartyzel (SP1 Zawoja)

5. Alicja Smyrak (SP1 Zawoja)

6. Zofia Bogdan (SP1 Zawoja)

CHŁOPCY:

1. Łukasz Małysiak (SP Lachowice)

2. Dawid Groń (SP Grzechynia)

3. Andrzej Basiura (SP1 Zawoja)