II edycja Valvoline Rajdu Małopolski coraz bliżej

Wielkimi krokami zbliża się II edycja Valvoline Rajdu Małopolska 2022. Po raz drugi w organizację zawodów zaangażował się Powiat Suski.

22-23 lipca, na terenie powiatu suskiego zostanie rozegrana II runda Valvoline Rajdu Małopolski, rundy Rajdowych Mistrzostw Południa i kandydata do Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Organizatorzy ponownie zapraszają za jego kulisy, opowiadając jak przygotowuje się rajd dla ponad 100 załóg.

Zapraszamy do obejrzenia przesłanego przez organizatorów rajdu materiału, z którego dowiemy się między innymi przed jakimi wyzwaniami stają organizatorzy rajdu, jak szczegółowo już zaplanowana trasa może w ciągu kilku dni stać się nieaktualna. Pomysłodawcy imprezy pokazują również jak ważna jest współpraca z lokalnymi samorządami.