Enduro Trophy w sobotę w Zawoi

W sobotę w Zawoi odbędzie się ostatnia w tym sezonie impreza Enduro Trophy 2014. Zawodnicy będą mieli do przejechania 4 OS. Start zawodów nastąpi pod dolną stacją kolejki na Mosorny Groń, skąd o godz. 9.30 trzeba wyjechać wyciągiem na szczyt Mosornego Gronia. Ze szczytu Mosornego Gronia  leśnymi drogami trzeba wspiąć się kolejne 300m w górę, na najwyższy szczyt dzisiejszego dnia: Cyl Hali Śmietanowej. 1298m npm. Ze szczytu wystartuje pierwszy odcinek specjalny… Będzie się działo!!!

Po dekoracji i losowaniu nagród przyjdzie czas na ogłoszenie Mistrza Enduro Trophy sezonu 2014, a potem wielogodzinną muzykę na żywo zapewni DJ Prescot.

Więcej informacji można znaleźć na: endurotrophy.pl

Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej ufunduje puchar dla zwycięzcy jednej z kategorii!