Dziewczyny z SP Grzechynia zagrają w zawodach wojewódzkich w tenisie stołowym drużynowym!

Pierwszy z pięciu finałów powiatowych w tenisie stołowym w tym roku miał miejsce już 5 grudnia. Wszystko dlatego, że półfinał wojewódzki w drużynowych rozgrywkach w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, bo o tych zawodach mowa, był zaplanowany na czwartek 15. grudnia.

Po zawodach powiatowych awans do tych zawodów wywalczyły po dwie drużyny w każdej z kategorii: dziewczęta z SP1 Stryszawa i SP Grzechynia oraz chłopcy z SP Grzechynia i SP1 Zawoja.

W zawodach w Nowym Targu wzięły udział najlepsze drużyny z powiatów nowotarskiego, myślenickiego i oczywiście suskiego. Jak poszło naszym reprezentantom?

Duet Alicja KudziaNatalia Bogdanik ze Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Reja w Grzechyni zajął drugie miejsce i tym samym uzyskał awans do zawodów wojewódzkich, które odbędą się 5 kwietnia w Limanowej. Drużyna ze Stryszawy zajęła miejsce piąte.

W kategorii chłopców na czwartym miejscu zakończyli swój udział w zawodach uczniowie z Grzechyni. Na piątej pozycji zostali sklasyfikowani chłopcy z SP1 Zawoja.

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI – TENIS STOŁOWY DRUŻYNOWY  – IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2022/2023 – 15.12.2022 – NOWY TARG