Czas na koszykówkę 3×3 – podział na grupy

Przed nami kolejne finały powiatowe – tym razem w koszykówkę 3×3. Tym razem jest dalszy etap rywalizacji, czyli półfinały wojewódzkie i finały. Życzymy tam awansu wszystkim naszym mistrzom powiatowym. Z których szkół oni będą? Przekonamy się niebawem. Pierwsze rozstrzygnięcia zapadną już w najbliższy czwartek.

W tym tygodniu odbędą się zawody w ramach Igrzysk Dzieci. O godzinie 9 zagrają chłopcy – rywalizacja będzie przebiegać w dwóch grupach, po czym odbędą się półfinały oraz spotkania o miejsce i pierwsze. Jeżeli na zawody przyjedzie 5 szkół, wówczas zagramy systemem „każdy z każdym”

IGRZYSKA DZIECI 2022/2023CHŁOPCYKOSZYKÓWKA 3X3 – 03.11.2022 – SUCHA BESKIDZKA

Grupa A: Sucha Beskidzka, Bystra-Sidzina, Zembrzyce.

Grupa B: Maków Podhalański, Zawoja, Stryszawa.

O godzinie 11 rozpocznie się rywalizacja dziewcząt. W dniu dzisiejszym wicestarosta Zbigniew Hutniczak wylosował skład grup na te zawody. Info poniżej. System rozgrywek będzie taki sam, jak u chłopców.

IGRZYSKA DZIECI 2022/2023 – DZIEWCZĘTA – KOSZYKÓWKA 3X3 – 03.11.2022 – SUCHA BESKIDZKA

Grupa A: Sucha Beskidzka, Stryszawa, Bystra-Sidzina.

Grupa B: Zawoja, Maków Podhalański, Zembrzyce.

Kolejne finały powiatowe w koszykówkę 3×3 odbędą się w przyszłym tygodniu. We wtorek 8 listopada do boju ruszą chłopcy.

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2022/2023 – CHŁOPCY – KOSZYKÓWKA 3X3 – 08.11.2022 – SUCHA BESKIDZKA

Grupa A: Stryszawa, Bystra-Sidzina, Zawoja

Grupa B: Sucha Beskidzka, Maków Podhalański, Zembrzyce.

Dzień później odbędzie się ostatni finał powiatowy dla uczniów ze szkół podstawowych. Zagrają w nim żeńskie reprezentacje szkół z roczników 2008-2009. W dniu dzisiejszym wicestarosta przeprowadził losowania także i w tej kategorii wiekowej. Szczegóły poniżej.

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2022/2023 – DZIEWCZĘTA – KOSZYKÓWKA 3X3 – 08.11.2022 – SUCHA BESKIDZKA

Grupa A: Zawoja, Sucha Beskidzka, Zembrzyce

Grupa B: Bystra-Sidzina, Maków Podhalański, Stryszawa.

PS. Szkoły średnie swoje zawody mają 16. listopada 😉