Zmiany w datach zawodów + info o narciarstwie alpejskim

Autor: MK  /   Luty 01, 2019  /   Aktualności, Igrzyska dzieci, Igrzyszka młodzieży szkolnej, Licealiada  /  

W porównania do kalendarza na rok szkolny 2018/2019 zaszły dwie zmiany w datach zawodów dla Igrzysk Dzieci oraz Licealiady. Nowe daty są podane poniżej:

IGRZYSKA DZIECI:

Mini-piłka ręczna dziewcząt / finał powiatowy / 12.04.2019, hala SP1 Sucha Beskidzka godz 10

LICEALIADA:

Siatkówka chłopców / 07.03.2019, hala ZS im. W. Goetla w Suchej Beskidzkiej, godz. 9

IGRZYSKA DZIECI, IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ, LICEALIADA:

W kalendarzach nie była podana data zawodów w narciarstwie alpejskim. Teraz już ją mamy i brzmi ona 13.02.2019. Podobnie jak w poprzednich latach, w tym dniu na wyciągu Wojtek przeprowadzimy finały dla wszystkich grup wiekowych (Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży Szkolnej). Nie zabraknie także zawodów – Narciarska Nadzieja Powiatu Suskiego dla uczniów urodzonych w latach 2010 i młodszych :)

UWAGA! Bardzo proszę o jak najszybsze wpisywanie uczniów na zawody przez system srs. Na wypisywaniu list tracimy zawsze najwięcej czasu – w tym roku chciałbym, żeby listy były elektronicznie wypisane, a wizyta w biurze zawodów polegała na tym, że przypisuje się numer do zawodnika :)

Poniżej rozkład jazdy na środowe zawody – godziny są wiadomo orientacyjne, zależne od wielu rzeczy, ale tak wygląda harmonogram kolejności:). O wszystkim innym będę informował na bieżąco na miejscu

Pogoda ma być niesłoneczna z opadami śniegu, co też może wydłużyć starty np. poszczególnych konkurencji. Oby było dobrze :)

ROZKŁAD JAZDY – 13.02.2019 – ZAWOJA

godz. 8:30 – otwarcie biura zawodów (wydawanie koszulek startowych dla Nadziei Powiatu Suskiego, Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej). Tam też będą wydawane darmowe przejazdy (2) dla zawodników – jeden próbny, drugi konkursowy.

godz. 9 – zawody Narciarska Nadzieja Powiatu Suskiego (rocznik 2010 i młodsi)

godz. 9:45 – zawody Igrzyska Dzieci (rocznik 2008-2009) – dziewczęta i chłopcy

                                                                (rocznik 2006-2007) – dziewczęta i chłopcy

Po zakończeniu zawodów w ramach Igrzysk Dzieci – dekoracja.

Dyplomy otrzymają wszystkie dzieci biorące udział w zawodach Narciarska Nadzieja Powiatu Suskiego – a pierwsze trójki również medale.

W ramach Igrzysk Dzieci (rocznik 2008-2009 – I grupa, rocznik 2006-2007 – II grupa), dyplomy otrzymają najlepsze czwórki w każdej z grup. To są jednocześnie przepustki do finału wojewódzkiego (06.03.2019, Kluszkowce). Najlepsze trójki również medale.

godz. 11:00 – zawody Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Po zakończeniu zawodów w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej – dekoracja.

Ośmiu najlepszych zawodników w kategorii dziewcząt i chłopców otrzymają dyplomy = przepustki do finału wojewódzkiego (05.03.2019, Kluszkowce). Najlepsze trójki otrzymają również medale

godz. 12:00 – zawody Licealiada

(w trakcie trwania zawodów w ramach Igrzyska Młodzieży Szkolnej) będzie można odbierać numery startowe)

Po zakończeniu Licealiady – dekoracja.

Ośmiu najlepszych zawodników w kategorii dziewcząt i chłopców otrzymają dyplomy = przepustki do finału wojewódzkiego (12.03.2019, Kluszkowce). Najlepsze trójki otrzymają również medale