Zawojanki z pucharem! 24 punkty w każdym meczu!

Nie dały koleżankom z Suchej Beskidzkiej, Toporzyska oraz Kukowa najmniejszych szans zawodniczki z SP2 Zawoi Wilcznej, które podczas finału powiatowego w mini-koszykówkę (17.01.2018, Sucha Beskidzka), w każdym ze spotkań zdobyły 24 punkty! A straciły ich łącznie… 8 w 3 meczach! Oczywiście wszystkie spotkania zakończyły na swoją korzyść.

Drugie miejsce dla zawodniczek z SP1 Sucha Beskidzka. Trzecia lokata dla dziewcząt z SP Kuków – w meczu decydującym o miejscu trzecim z SP Toporzysku przegrywały w pewnym momencie 0:4, lecz potrafiły przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść wygrywając 8:4.

Podczas dekoracje indywidualnie nagrodzono, i to dwukrotnie, Klaudię Głowacz (SP nr 2 w Zawoi), która została wybrana najlepszą zawodniczką imprezy, a zarazem zdobywając 30 punkt zapracowała na tytuł królowej strzelczyń. W pozostałych drużynach statuetki MVP powędrowały do Amelii Kulig (SP nr 1 w Suchej), Wiktorii Barzyckiej (SP w Kukowie) i Aleksandry Jaromin (SP w Toporzysku).

Drużyna z SP2 Zawoja wywalczyła tym samym promocję do półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się 5. marca w Nowym Targu.

MINI-KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT – FINAŁ POWIATOWY – 17.01.2018 – SUCHA BESKIDZKA

WYNIKI: