X Mikołajkowe Zawody Pływackie – do zobaczenia w sobotę 25 listopada!!!!

Wizyta Świętego Mikołaja wcale nie musi być w scenerii śnieżnej. Może być – w scenerii wodnej. Już po raz dziesiąty klub UKS Jasień Sucha Beskidzka organizuje „Rodzinne Mikołajkowe Zawody Pływackie”. Odbędą się one w ostatnią sobotę listopadową – rzut okiem na kalendarz i wychodzi – 25.11.2017!

W zawodach może wystartować każdy – termin zgłoszeń upływa 23 listopada (z urzędu/automatycznie do zawodów zapisani są wszyscy członkowie UKS Jasień.

Organizatorem imprezy jest klub UKS „Jasień” Projekt współfinansowany ze środków budżetu Powiatu Suskiego z siedzibą w Suchej Beskidzkiej.

REGULAMIN ZAWODÓW

„X RODZINNE MIKOŁAJOWE ZAWODY PŁYWACKIE”

Projekt współfinansowany

ze środków budżetu Powiatu Suskiego z siedzibą w Suchej Beskidzkiej

1.Termin i miejsce. 25 .11.2017r. Kryta Pływalnia w Suchej Beskidzkiej.

Termin zgłoszeń do 23 listopada 2017 roku – wszyscy członkowie UKS JASIEŃ są zapisani automatycznie – nie trzeba ich zgłaszać. Zgłoszenia pod numerem telefonu: 668 803 392 lub 502 712 330

2. Organizatorem imprezy jest klub UKS „Jasień” Projekt współfinansowany ze środków budżetu Powiatu Suskiego z siedzibą w Suchej Beskidzkiej

3. W zawodach mogą startować wszyscy zainteresowani posiadający zgodę opiekuna – mieszkańcy powiatu suskiego

4. Zawody będą rozgrywane według harmonogramu:

9.00 – zbiórka – weryfikacja zgłoszeń, rozgrzewka

9.30 – oficjalne otwarcie

9.40 – rozpoczęcie zawodów

– najmłodsi „motorówka”, „grzbietem”

– dekoracje

– mistrz dokładności – dla rodziców

– sztafeta 4×25 m

– dystans 25 m

– dystans 50m

– 100 m stylem zmiennym

13.00 zakończenie zawodów

podział na kategorie wiekowe

– specjalny dystans dla najmłodszych grup uks jasień – którzy rozpoczęli w tym roku pływanie ;

    25m – grzbietem z makaronem/deską  K/M

    25m – „motorówką”

– Start rodziców

    „Mistrz dokładności” – zadaniem konkurencji jest przepłynięcie 50m dowolnym sposobem w równe 2 minuty. Wygrywa osoba, która najbardziej zbliży się do wyznaczonego czasu. Konkurencja dla rodziców

    Sztafeta rodzinna 4x25m

– rocznik 2009 i młodsi

– rocznik 2008

– rocznik 2007

– rocznik 2005-2006

– rocznik 2003-2004

– rocznik 2002 i starsi

– Open

    100m stylem zmiennym – o Puchar Dyrektora Pływalni

5. Nagrody.

    Najlepsza 3-ka z każdego stylu (nie dotyczy kategorii Open) w podziale na kategorie wiekowe otrzymuje dyplom, medal.

    Najlepszy Pływak (pływaczka) z dystansu 100m zmiennym otrzymuje nagrodę specjalną – puchar dyrektora pływalni,dyplom.

    Najlepsza 3-ka w konkurencji sztafetowej otrzymuje puchary,dyplomy

    Najlepsza 3 -ka w konkurencji „mistrz dokładności” otrzymuje pamiątkową statuetkę, dyplom

6. Każdy zawodnik i zawodniczka ma prawo startu w dwóch konkurencjach indywidualnych plus starty w kategorii open.

7. W konkurencji sztafetowej prawo startu ma zawodnik lub zawodniczka klubu z rodziną (mamą, tatą, rodzeństwem, wujkami, ciociami, babciami, dziadkami, kuzynami – ale musi być przynajmniej jedna osoba pełnoletnia.

8. Zawody są bezpłatne  – Koszty organizacyjne pokrywa klub UKS „Jasień”.

9. Zawody rozgrywane są według przepisów FINA i PZP

10. Zawody przeprowadzane są seriami według wyznaczonych kryteriów.

11. Zawody rozgrywane są zgodnie z wyznaczonymi dystansami.

12. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za szkody wyrządzone podczas zawodów, za stan zdrowia odpowiedzialny jest prawny opiekun.

13. W sprawach nie objętych w/w regulaminem decyduje Organizator .