X Bieg Górski & Nordic Walking pamięci Wojtka Pazdura – zapraszamy do Makowa Podhalańskiego

Autor: MK  /   Lipiec 13, 2022  /   Aktualności, Sport w Powiecie  /

Wszystkich spragnionych biegowej rywalizacji, chociaż z kijkami nordic walking również, zapraszamy w sobotę 30. lipca do Makowa Podhalańskiego, gdzie odbędzie się X Bieg Górski&Nordic Walking Pamięci Wojtka Pazdura.

Start zaplanowano na godzinę na 14 na ul. Kościuszki. Do przebycia będzie dystans 5 km – anglosaski typ biegu oraz Nordic Walking.

Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej jest współorganizatorem imprezy i ufunduje medale oraz puchary dla zawodników.

Limit zawodników  w zawodach ustalono na 100 osób. Już teraz zapisanych jest .Zapisów można dokonać w formie elektronicznej do dnia 27 lipca 2022 r. przez formularz zgłoszeniowy:

oraz w Biurze Zawodów w dniu zawodów, jeśli limit elektroniczny nie zostanie osiągnięty.

W Biegu Górskim uczestniczyć mogą osoby od 16 roku życia a w Nordic Walking od 14 roku życia. Udział w zawodach jest bezpłatny!
Osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę rodziców (formularz – zgoda rodziców zawodników niepełnoletnich).

W imieniu organizatorów biegu, Burmistrza Makowa Podhalańskiego Pawła Sali oraz Miejskiej Biblioteka Publiczna w Makowie Podhalańskim zapraszamy w sobotę 30. lipca do Makowa Podhalańskiego :)

XBiegGórskiNordicWalkingPamięciWojtkaPazdura
293410892_502078958386653_7392770429661982016_n.jpg