Wygrali powiat, wygrali rejon! Toporzysko i Juszczyn zagrają w finale wojewódzkim!

Uwaga, uwaga! Drużyna dziewcząt z SP Juszczyn wygrała w dniu dzisiejszym turniej półfinałowy w halową piłkę nożną w ramach Igrzysk Dzieci i awansowała do finału wojewódzkiego (27.11.2018, Nowy Sącz)! Wielkie brawa!!! Zawodniczki z Juszczyna w pierwszym meczu przegrywały 0:1 z SP Maniowy, żeby ostatecznie zwyciężyć 6:4! Drugi mecz to wygrana 3:1 z ZSP Wiśniowa. Trzecie, ostatnie turniejowe spotkanie było już formalnością – zawodniczki z Juszczyna pokonały SP4 Zakopane aż 6:0! – Naszą liderką była oczywiście Paulina Guzik, ale pozostałe dziewczynki dzielnie ją wspierały – powiedział Mirosław Terlecki, nauczyciel w-f w Juszczynie. Jeszcze raz wielkie brawa!!!

I na dobranoc kolejny MISTRZOWSKI komunikat z Nowego Targu. Chłopcy z SP Toporzysko awansowali do finału wojewódzkiego w halową piłkę nożną (28.11.2018, Łącko) !!! W zawodach w Nowym Targu, podobnie jak dziewczyny z SP Juszczyn a jak :), pozostawili w pokonanym polu mistrzów powiatów: myślenickiego (SP Brzączowice), nowotarskiego (SP Łapszanka) i tatrzańskiego (SP Bukowina). GRATULUJEMY!