Wyciąg Wojtek zaprasza, a my korzystamy z zaproszenia :)

W środę 19 lutego na stoku Wojtek w Zawoi odbędą się finały powiatowe w narciarstwie alpejskim. Najpierw będziemy obserwować w akcji Narciarskie Nadzieje Powiatu Suskiego (roczniki 2011-2012), następnie zawody w dwóch grupach wiekowych w ramach Igrzysk Dzieci ( 2009-2010 oraz 2007-2008), Igrzysk Młodzieży Szkolnej (roczniki 2005-2006) i Licealiady (roczniki 2000 i młodsi).

Do zawodów wojewódzkich, które odbędą się w dniach: 05.03.2020 – Igrzyska Dzieci, 04.03.2020 – Igrzyska Młodzieży Szkolnej, 10.03.2020 – Licealiada awans wywalczą 8 najlepszych zawodników w każdej kategorii wiekowej (4 z Igrzysk Dzieci w dwóch kategoriach 2009-2010 i 2007-2008, 8 z Igrzysk Młodzieży Szkolnej, 8 z Licealiady).

Uczniowie, którzy utworzą reprezentację powiatu suskiego otrzymają pamiątkowe dyplomy, a najlepsze trójki – również medale (zapewnia je Starostwo Powiatowe, a jak 🙂 ).

Jak co roku jednak, wyciąg Wojtek również docenia starania najlepszych sportowców i zwycięzcy każdej z kategorii otrzymają karnet na przejazdy wiadomo jakim wyciągiem. Każdy z uczestników zawodów dostanie bloczek na dwa przejazdy (treningowy+konkursowy) również od pań właścicielek wyciągu. DZIĘKUJEMY!!!!

Teraz trochę konkretów już odnośnie stricte samych zawodów, chociaż najpierw będzie o transporcie.

Starostwo Powiatowe, również jak co roku, zapewnia przejazd do i z Zawoi (dla wszystkich chętnych oczywiście. Bardzo proszę o informację telefoniczną do poniedziałku 17 lutego do godz. 14 kto byłby na taki tour chętny).

Rozkład jazdy prezentuje się następująco (dla startujących w ID i IMS) godz. 7:30 – podstawienie autobusu (parking k. UM Sucha Beskidzka), godz. 7:45 wyjazd do Zawoi.

Dla Licealiady harmonogram wyjazdu wygląda tak: godz. 10:30 – podstawienie autobusu (parking k. UM Sucha Beskidzka), godz. 10:45 – wyjazd do Zawoi.

Biuro zawodów będzie czynne od godz. 8:30 w kawiarni. Tam będą wydawane koszulki startowe wg kolejności: Nadzieja Powiatu Suskiego, Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Po tym, jak się zostanie wpisanym na liście, otrzymuje się numer startowy, bloczek na 2 przejazdy i można wyjść 🙂

Pierwszy start planujemy na godz. 9 – a będzie on uzależniony od sprawności rozdania numerów w biurze zawodów.

Po zakończeniu startu bardzo proszę numerek startowy oddać do kawiarni – będzie tam takie duże pudełko 🙂

Dekoracje:

Zanim o kolejności dekoracji, bardzo proszę, aby się przypilnować (mowa o uczniach) albo przypilnować podopiecznych (mowa o nauczycielach, rodzicach, opiekunach etc). Uczniowie, którzy zajmą czołowe miejsca w swoich kategoriach (Nadzieja – dla wszystkich dyplomy, ID – najlepsze 4, IMS – najlepsze 8, Licealiada – również najlepsze 8), żeby się interesowały gdy będzie dekoracja – nie szły „gdzieś tam”, nie zjeżdżały z górki etc. (no chyba, że wiadomo inne okoliczności zajdą, ktoś się spieszy gdzieś coś – normalna sprawa – to wtedy niech mi dany opiekun przekaże co i jak, a dyplomy czy medale w inny sposób zostaną dostarczone).

Po zakończeniu każdego startu będę chciał robić dekorację (np. trwać będą zjazdy w ramach ID, wtedy jest dekoracja Nadziei Powiatu, następnie trwają zjazdy w ramach IMS – wtedy jest dekoracja ID itd.).

Nadzieja Powiatu Suskiego – osobna dekoracja

Igrzyska Dzieci – osobna dekoracja

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – osobna dekoracja

Licealiada – osobna – dekoracja.

DO ZOBACZENIA W ŚRODĘ 19 LUTEGO NA STOKU NARCIARSKIM WOJTEK W ZAWOI 🙂