Udowodniły swoją wyższość po przerwie

Spotkanie pomiędzy dziewczętami z LO Sucha Beskidzka i ZS Witosa Sucha Beskidzka wyłoniło mistrza powiatu na rok szkolny 2017/2018 w piłkę ręczną. I reprezentację, która pojedzie na półfinał wojewódzki (07.02. – Nowy Targ).

Do przerwy…0:0! Świetnie dysponowanej Kamili Makoś w bramce Witosa nie mogły pokonać czy to po kolejnych akcjach, czy po rzucie karnym, kolejne zawodniczki z LO.

Dopiero w drugiej połowie sposób na Makoś znalazła Magdalena Zachura, która otworzyła wynik spotkania (sama zdobyła trzy gole i została Królową Strzelczyń).

Dziewczęta z LO ostatecznie wygrały zawody 5:0. MVP drużyny odebrały: Kamila Makoś (ZS Witosa Sucha Beskidzka) i Oliwia Skowron (LO Sucha Beskidzka).

PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT – LICEALIADA – FINAŁ POWIATOWY – 22.01.2018 – SUCHA BESKIDZKA

LO Sucha Beskidzka – ZS Witosa Sucha Beskidzka 5:0 (0:0)