Turniejowe rewanże, a puchar dla Gimnazjum w Suchej Beskidzkiej!

Spotkania półfinałowe w halową piłkę nożną chłopców gimnazjów w ramach finału powiatowego w hali w Zawoi tak się ułożyły, że spotkania o miejsca III i wielki finał były jednocześnie rewanżami za spotkania w ramach turniejów eliminacyjnych.

Wtedy to G2 Bystra Podhalańska wygrała z G1 Stryszawa 1:0 – dziś w Zawoi góra byli jednak stryszawianie, którzy zwyciężyli 4:2. Miejsca III i IV zatem rozdane.

W finale doszło do spotkania gimnazjalistów z Suchej Beskidzkiej i z Makowa Podhalańskiego. W turnieju eliminacyjnym padł remis 3:3. Podopieczni Piotra Pajerskiego rozstrzygnęli losy tej rywalizacji na początku drugiej połowy (do przerwy prowadzili 1:0). Po dwóch i pół minutach drugiej odsłony suszanie prowadzili 4:1. Cały mecz zakończył się ich triumfem 5:1.

To właśnie drużyna z Gimnazjum w Suchej Beskidzkiej będzie reprezentowała nasz powiat w półfinale wojewódzkim w Nowym Targu – POWODZENIA!

Królem Strzelców z 4 golami na koncie został Sebastian Rak (G Sucha Beskidzka). Wyróżnienia dla MVP drużyny trafiły do: Marcina Jaskółki (G2 Bystra Podhalańska), Arkadiusza Witka (G1 Stryszawa), Konrada Gruszeczki (G Maków Podhalański) i Sebastiana Raka (G Sucha Beskidzka).