Tam nogi nikt nie odstawiał!

Za nami najbardziej zacięty, ale też i najbardziej wyrównany turniej w halową piłkę nożną dziewcząt szkół średnich. Wzięły w nim udział cztery drużyny: LO Sucha Beskidzka, Witos Sucha Beskidzka, Kołłątaj Jordanów i Dańkowski Jordanów.

Z kompletem punktów i bez straty gola triumfowała drużyna z LO, chociaż w każdym ze spotkań (a już z Witosem to w szczególności) musiały się mistrzynie powiatu mocno napracować. Wicemistrzyniami zostały zawodniczki z Witosa – po porażce z LO, wygrały z drużynami z Jordanowa po 3:2. Na trzecim miejscu Kołłątaj, dzięki lepszej różnicy bramek w porównaniu do Dańkowskiego – w meczu między tymi drużynami padł wynik 2:2.

Królową Strzelczyń z pięcioma golami została Oliwia Skowron (LO Sucha Beskidzka), a statuetki MVP drużyny trafiły do: Aleksandry Pachury (Dańkowski Jordanow), Kamili Jąkały (Kołłątaj Jordanów), Joanny Sałapat (Witos Sucha Beskidzka) oraz Katarzyny Surzyn (LO Sucha Beskidzka).

Za nieco ponad 2 miesiąca okazja do rewanżu podczas finału powiatowego w piłkę nożną na orliku 🙂

VIDEO: Fragment pierwszego turniejowego spotkania: LO vs Witos

VIDEO: Jedyny gol w spotkaniu LO z Witosem padł właśnie tak…

VIDEO: Fragment derbowego pojedynku Dańkowskiego z Kołłątajem