Szkolna i Korespondencyjna Liga ponownie razem

Ostatni w tym roku kalendarzowym finał powiatowy „pod chmurką” odbędzie się w czwartek (13.10.2016). I to już pewne, ostateczne info 😉

Faktem jest, że ponownie zawody te będą dla uczniów szkół średnich rywalizacją w ramach Korespondencyjnej Ligi LA – I runda oraz Indywidualnej Ligi LA.

Dwie najlepsze szkoły w kategorii dziewcząt i chłopców otrzymają przepustkę do zawodów wojewódzkich w ramach Korespondencyjnej Ligi LA – I runda (18.10.2016)

Z kolei troje najlepszych uczniów w wybranych konkurencjach indywidualnych (100 m, 200 m, 400 m, 800 dziewczęta i 1500 m chłopcy, skok w dal, pchnięcie kulą oraz rzut oszczepem) oraz najlepsza sztafeta dziewcząt i chłopców z roczników 1999-2000 uzyskają awans do finału wojewódzkiego w ramach Szkolnej Ligi LA – Indywidualnie (26.10.2016).

Podczas finału powiatowego oczywiście nie będziemy pytać uczniów o wiek – na podstawie wspólnej klasyfikacji dla wszystkich roczników – medale i pamiątkowe dyplomy trafią do najlepszych trójek 😉

DO ZOBACZENIA NA STADIONIE W SUCHEJ BESKIDZKIEJ W ŚRODĘ LUB W CZWARTEK 🙂