Suskie gimnazjalistki triumfują po pięknym meczu finałowym!

Tegoroczne finałowe starcie pomiędzy drużynami z gimnazjów ze Stryszawy oraz z Suchej Beskidzkiej mogło zadowolić nawet najbardziej wybrednego fana siatkówki. Nie było straconych piłek, a walki i ambicji mogliby się uczyć od zawodniczek obu tych drużyn… wszyscy. Aż szkoda, że nie było tie-breaka i mecz musiał się zakończyć po dwóch setach.

Wygrały zawodniczki z Suchej Beskidzkiej i to one będą reprezentować nasz powiat podczas półfinału wojewódzkiego w Tokarni (14.03.2017).

Trzecie miejsce w finale powiatowym dla zawodniczek z Gimnazjum nr 1 w Zawoi, a czwarte dla reprezentantek Gimnazjum nr 2 w Bystrej Podhalańskiej.

Statuetki MVP drużyny odebrały: Justyna Jaskółka (G2 Bystra Podhalańska), Aleksandra Iciek (G1 Zawoja), Krystyna Miklusiak (G1 Stryszawa) i Karolina Kawa (G Sucha Beskidzka). Trzymamy kciuki za suskie gimnazjalistki w półfinale wojewódzkim!!!