Sucha, Maków… I wszystko jasne!

Drużyny gimnazjalistów z Makowa Podhalańskiego i z Suchej Beskidzkiej uzupełniły stawkę finalistów turnieju o mistrzostwo powiatu w halową piłkę nożną.

Drugi turniej eliminacyjny, podobnie jak pierwszy w Zawoi, dostarczył mnóstwo emocji i szczerze to pokuszenie o wytypowanie faworyta przed finałowym starciem (wtorek 25.10.2016, hala w Zawoi, godz. 9) byłoby przysłowiowym wróżeniem z fusów.

Na poziomie turnieju półfinałowego udział zakończyły dziś drużyny z Gimnazjum w Budzowie oraz Gimnazjum w Naprawie.

Zatem w finale G2 Bystra Podhalańska – G Sucha Beskidzka oraz G Maków Podhalański – G1 Stryszawa!

II TURNIEJ PÓŁFINAŁOWY CHŁOPCÓW SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W PIŁKĘ NOŻNĄ – 21.10.2016 – SUCHA BESKIDZKA:

1. Gimn Naprawa – Gimn Sucha Beskidzka 2:3 (2:1)

2. Gimn  Maków Podhalański – Gimn Budzów 1:0 (1:0)

3. Gimn Sucha Beskidzka – Gimn Budzów 3:3 (2:0)

4. Gimn Naprawa – Gimn Maków Podhalański  1:2 (0:1)

5. Gimn Sucha Beskidzka – Gimn Maków Podhalański 3:3 (1:2)

6. Gimn Budzów– Gimn Naprawa 0:2 (0:1)

TABELA KOŃCOWA:

1. Gimnazjum Maków Podhalański – awans do finału powiatowego