Licealiada

Trzy najlepsze wyniki w historii Licealiady od sezonu 1998/1999

DZIEWCZĘTA

Konkurencja    Imię i nazwisko        Czas/odległość:      Szkoła         Rok szkolny:

100M                    Magdalena Zachura              12,24 s.                 LO Sucha B.      2017/2018

100M                    Martyna Konderak               12,31 s.                 LO Sucha B.    2017/2018

100M                    Aleksandra Skowron           12,49 s.                LO Sucha B.    2017/2018

Konkurencja    Imię i nazwisko        Czas/odległość:      Szkoła         Rok szkolny:

200M                    Magdalena Zachura                27,60 s.             LO Sucha B.    2017/2018

200M                    Magdalena Zachura                27,64 s.             LO Sucha B.    2016/2017

200M                   Natalia Żmuda                        29,98 s.             ZSO Sucha B.    2014/2015

Konkurencja    Imię i nazwisko        Czas/odległość:      Szkoła         Rok szkolny:

400M                     Katarzyna Trzop                   61 s.                      Witos Sucha B.  2005/2006

400M                     Elżbieta Żądło                       61,59 S.              Kołłątaj Jordanów 2005/2006

400M                     Małgorzata Pochopień           61,75  s.               ZSO Sucha B.  2014/2015

 Konkurencja    Imię i nazwisko        Czas/odległość:      Szkoła         Rok szkolny:

800 M                     Patrycja Knapczyk             2.29,64                   ZSO Sucha B.   2008/2009

800 M                     Marta Chaja                        2.39,20                    ZSO Sucha B. 1998/1999

800 M                     Izabela Pietrzak                 2.39,57                Kołłątaj Jordanów 2008/2009

Konkurencja    Imię i nazwisko        Czas/odległość:      Szkoła         Rok szkolny:

Skok w dal              Katarzyna Trzop                    5,23                      Witos Sucha B.  2004/2005

Skok w dal              Martyna Konderak               5,06                      LO Sucha B.  2017/2018

Skok w dal              Magdalena Zachura             4,93                      LO Sucha B.  2016/2017

Konkurencja    Imię i nazwisko        Czas/odległość:      Szkoła         Rok szkolny:

Kula  4KG              Klaudia Kaczor                      10,96 M               ZSO Sucha B.  2009/2010

Kula  4KG              Klaudia Kaczor                      10,64 M               ZSO Sucha B.  2010/2011

Kula  4KG              Klaudia Kaczor                      10,13 M               ZSO Sucha B.  2010/2011

Konkurencja       Imię i nazwisko        Odległość:           Szkoła           Rok szkolny:

Oszczep                    Patrycja Kościelniak             27,00 M           ZSO Sucha B.     2014/2015

Oszczep                     Marzena Malina                    26,50 M          Witos Sucha B.  2014/2015

Oszczep                    Magdalena Kot                      25,18 M                 ZSO Sucha B.    2015/2016

Pływanie            Imię i nazwisko        Czas/odległość:      Szkoła         Rok szkolny:

50M – Styl dowolny  Marta Sikora                      28,33                    LO Sucha B.  2016/2017

50M – Styl dowolny  Izabela Kaczorowska        29,31                    ZSO Sucha B.  2014/2015

50M – Styl dowolny  Izabela Kaczorowska        29,53                    ZSO Sucha B.  2013/2014

Pływanie            Imię i nazwisko        Czas/odległość:      Szkoła         Rok szkolny:

50M – Styl klasyczny  Marta Palcar                  38,32  s.                  LO Sucha B.   2016/2017

50M – Styl klasyczny  Aleksandra Sikora        39,55  s.                  ZSO Sucha B.   2013/2014

50M – Styl klasyczny  Urszula Żaczek             41,78  s.                  ZSO Sucha B.   2011/2012

Pływanie            Imię i nazwisko        Czas/odległość:      Szkoła         Rok szkolny:

50M – Styl grzbietowy Natalia Rogowska       32,67  s.                ZSO Sucha B.    2013/2014

50M – Styl grzbietowy Natalia Rogowska       33,83  s.                ZSO Sucha B.    2012/2013

50M – Styl grzbietowy Izabela Kaczorowska       35,66  s.          ZSO Sucha B.    2015/2016

Pływanie            Imię i nazwisko        Czas/odległość:      Szkoła         Rok szkolny:

50M – Styl motylkowy Klaudia Zajda             31,86  s.                    ZSO Sucha B.    2011/2012

50M – Styl grzbietowy Klaudia Zajda             32,25  s.                    ZSO Sucha B.   2012/2013

50M – Styl motylkowy Klaudia Zajda            32,65  s.                      ZSO Sucha B.   2013/2014


CHŁOPCY

Konkurencja    Imię i nazwisko        Czas/odległość:      Szkoła         Rok szkolny:

100M                    Przemysław Pochopień        11,17 s.                   ZSO Sucha B.  2000/2001

100M                    Przemysław Chrapek           11,18 s.                   LO Sucha B.  2016/2017

100M                    Tomasz Leśniakiewicz        11,22 s.                   ZSO Sucha B.  2009/2010

Konkurencja    Imię i nazwisko        Czas/odległość:      Szkoła         Rok szkolny:

200M                   Przemysław Chrapek           22,64 s.                   LO Sucha B.  2016/2017

200M                    Filip Sacha                            23,90 s.                   ZSO Sucha B.  2014/2015

200M                    Konrad Białoński                  24,25 s.             Kołłątaj Jordanów  2014/2015

Konkurencja    Imię i nazwisko        Czas/odległość:      Szkoła         Rok szkolny:

400M                    Szymon Jędrzejak                 52,06 S.                Goetel Sucha B.  2017/2018

400M                    Sławomir Buczkowski           52,56 S.                Goetel Sucha B.  2007/2008

400M                    Sławomir Buczkowski           52,90 S.                Goetel Sucha B.  2008/2009

Konkurencja    Imię i nazwisko        Czas/odległość:      Szkoła         Rok szkolny:

1500M                   Sławomir Buczkowski         4.21,51                 Goetel Sucha B.   2007/2008

1500M                  Sławomir Buczkowski           4.25,10                Goetel Sucha B.    2010/2011

1500M                   Mirosław Haleński             4.27,59                  ZS Zawoja          2004/2005

Konkurencja    Imię i nazwisko        Czas/odległość:      Szkoła         Rok szkolny:

Skok w dal           Przemysław Pochopień           6,70 M.         ZSO Sucha B.      2000/2001

Skok w dal           Przemysław Pochopień           6,53 M.         ZSO Sucha B.      1998/1999

Skok w dal           Przemysław Pochopień           6,50 M.         ZSO Sucha B.      2000/2001

Konkurencja    Imię i nazwisko        Czas/odległość:      Szkoła         Rok szkolny:

Kula 5 KG               Maciej Majcherczyk              15,18 M            LO Sucha B.     2017/2018

Kula 5 KG               Artur Kachnic                         15,11 M                ZSO Sucha B.    2010/2011

Kula 5 KG               Artur Kachnic                         14,30 M                 ZSO Sucha B.   2009/2010

Konkurencja    Imię i nazwisko        Czas/odległość:      Szkoła         Rok szkolny:

Kula 6 KG              Tomasz Żmudka                     12,60 M                ZSO Sucha B.     2012/2013

Kula 6 KG               Artur Kachnic                         12,58 M                ZSO Sucha B.    2011/2012

Kula 6 KG              Tomasz Żmudka                      12,19 M                 ZSO Sucha B.   2012/2013

Konkurencja       Imię i nazwisko        Odległość:           Szkoła           Rok szkolny:

Oszczep                    Karol Światłoń                      51,28 M           ZSO Sucha B.     2015/2016

Oszczep                   Karol Światłoń                      49,30 M           LO Sucha B.     2016/2017

Oszczep                    Jakub Talaga                       37,93 M           Goetel Sucha B.     2017/2018

Pływanie:            Imię i nazwisko        Czas/odległość:      Szkoła         Rok szkolny:

50M-Styl dowolny Andrzej Wróbel                   25,31 s.               ZSO Sucha B.   2012/2013

50M-Styl dowolny Andrzej Wróbel                   25,55 s.               ZSO Sucha B.   2011/2012

50M-Styl klasyczny Andrzej Wróbel                   26,76 s.             ZSO Sucha B.   2010/2011

Pływanie:            Imię i nazwisko        Czas/odległość:      Szkoła         Rok szkolny:

50M-Styl klasyczny     Michał Droński              34,18 s.              ZSO Sucha B.   2015/2016

50M-Styl klasyczny     Michał Droński              34,47 s.              ZSO Sucha B.   2013/2014

50M-Styl klasyczny     Michał Światłoń              34,59 s.              ZSO Sucha B.   2011/2012

Pływanie:            Imię i nazwisko        Czas/odległość:      Szkoła         Rok szkolny:

50M-Styl grzbietowy  Jan Pochopień                   30,18 s.           ZSO Sucha B.   2013/2014

50M-Styl grzbietowy  Jan Pochopień                   32,38 s.           ZSO Sucha B.   2012/2013

50M-Styl grzbietowy  Stanisław  Pochopień       33,23 s.           ZSO Sucha B.   2015/2016

Pływanie:            Imię i nazwisko        Czas/odległość:      Szkoła         Rok szkolny:

50M-Styl motylkowy  Łukasz Gałka                 30,83 s.               ZSO Sucha B.    2012/2013

50M-Styl motylkowy  Łukasz Gałka                 31,98 s.                ZSO Sucha B.    2013/2014

50M-Styl motylkowy  Andrzej Bargieł              32,24 s.               ZSO Sucha B.    2011/2012