Gimnazjada

Trzy najlepsze wyniki w historii Gimnazjady od roku 2000/2001

DZIEWCZĘTA

Konkurencja    Imię i nazwisko        Czas/odległość:      Szkoła         Rok szkolny:

100 M                    Martyna Konderak             12,61 s.                    G Sucha B.      2016/2017

100 M                    Magdalena Zachura            13,18 s.                    G Budzów      2015/2016

100 M                    Magdalena Zachura            13,47 s.                    G Budzów      2014/2015

Konkurencja    Imię i nazwisko        Czas/odległość:      Szkoła         Rok szkolny:

300 M                    Emilia  Sala                        43,66 s.                    G Budzów      2015/2016

300 M                    Aleksandra Skowron         44,26 s.                 G1 Stryszawa   2015/2016

300 M                    Zuzanna Burliga                 44,37 s.                G1 Budzów       2016/2017

Konkurencja    Imię i nazwisko        Czas/odległość:      Szkoła         Rok szkolny:

600 M                    Emilia  Sala                             1.41,42                SP1 Budzów.     2017/2018

600 M                    Sylwia Gorycka                      1.44,93                 G Sucha B.     2012/2013

600 M                    Patrycja Knapczyk                 1.45,87                 G Sucha B.     2007/2008

Konkurencja    Imię i nazwisko        Czas/odległość:      Szkoła         Rok szkolny:

Skok w dal            Magdalena Zachura                  5,21 M              G Budzów      2015/2016

Skok w dal            Martyna Konderak                 4,99 M              G Sucha B.      2016/2017

Skok w dal            Magdalena Zachura                  4,91 M              G Budzów      2015/2016

Konkurencja    Imię i nazwisko        Czas/odległość:      Szkoła         Rok szkolny:

Rzut oszczepem  Krystyna Miklusiak               31,80 M              G1 Stryszawa      2016/2017

Rzut oszczepem  Krystyna Miklusiak               29,60 M              G1 Stryszawa      2016/2017

Rzut oszczepem  Krystyna Miklusiak               29,20 M              G1 Stryszawa      2015/2016

 Konkurencja    Imię i nazwisko        Czas/odległość:      Szkoła         Rok szkolny:

Rzut dyskiem      Krystyna Miklusiak                35,20 M               G1 Stryszawa         2016/2017

Rzut dyskiem      Krystyna Miklusiak                26,5 M               G1 Stryszawa         2015/2016

Rzut dyskiem      Ewelina Bodzek                       25,5 M                 G Skawica         2002/2003 

 Konkurencja    Imię i nazwisko        Czas/odległość:      Szkoła         Rok szkolny:

Kula 3kg                Aneta Wadowska                  10,37 M               G Sucha B.         2004/2005

Kula 3kg                Krystyna Miklusiak               10,15 M              G1 Stryszawa     2016/2017

Kula 3kg                Krystyna Miklusiak               10,05 M              G1 Stryszawa     2015/2016

Pływanie             Imię i nazwisko        Czas/odległość:      Szkoła         Rok szkolny:

50 M-Styl dowolny Izabela Kaczorowska          29,62 s.              G Sucha B.          2011/2012

50 M-Styl dowolny Weronika Habowska         29,88 s.              G1 Stryszawa        2016/2017

50 M-Styl dowolny Izabela Kaczorowska          30,87 s.              G Sucha B            2012/2013

Pływanie             Imię i nazwisko        Czas/odległość:      Szkoła         Rok szkolny:

50 M-Styl klasyczny Marta Sikora                         35,07 s.              G Juszczyn          2014/2015

50 M-Styl klasyczny Marta Palcar                         37,35 s.              G1 Stryszawa      2015/2016

50 M-Styl klasyczny Nikola Panek                        38,07 s.              G1 Stryszawa     2016/2017

Pływanie             Imię i nazwisko        Czas/odległość:      Szkoła         Rok szkolny:

50 M-Styl grzbietowy Natalia Rogowska              33,82 s.             G Sucha B.          2010/2011

50 M-Styl grzbietowy Natalia Rogowska              34,76 s.             G Sucha B.          2011/2012

50 M-Styl grzbietowy Martyna Konderak            35,08 s.             G Sucha B.         2016/2017

Pływanie             Imię i nazwisko        Czas/odległość:      Szkoła         Rok szkolny:

50 M-Styl motylkowy Marta Sikora                        30,29 s.           G Juszczyn          2015/2016

50 M-Styl motylkowy Marta Sikora                        32,86 s.           G Juszczyn          2013/2014

 50 M-Styl motylkowy Martyna Konderak            34,90 s.           G Sucha B.          2014/2015

CHŁOPCY:

Konkurencja    Imię i nazwisko        Czas/odległość:      Szkoła         Rok szkolny:

100M                     Jakub Pietrusa                  11,32 s.                   G1 Stryszawa      2016/2017

100M                     Jakub Pietrusa                 11,49 s.                 ZSiSM Stryszawa    2017/2018

100M                     Damian Grygiel                11,69 s.                   G1 Stryszawa      2014/2015

Konkurencja    Imię i nazwisko        Czas/odległość:      Szkoła         Rok szkolny:

300M                     Damian Grygiel               37,50 s.                  G1 Stryszawa       2015/2016

300M                     Szymon Rusin                 37,60 s.                  G1 Stryszawa       2015/2016

300M                     Szymon Jędrzejak           37,96 s.                  G1 Sucha B.       2016/2017

Konkurencja    Imię i nazwisko        Czas/odległość:      Szkoła         Rok szkolny:

1000M                Szymon Jędrzejak                 2.42,32                 G Sucha B.           2016/2017

1000M                Maciej Sikora                        2.46,21             ZSiSM Stryszawa    2017/2018

1000M                Sławomir Buczkowski          2.47,82                 G1 Stryszawa      2005/2006

Konkurencja    Imię i nazwisko        Czas/odległość:      Szkoła         Rok szkolny:

Skok w dal            Krzysztof Łoś                         6,51 M                 G Sucha B.          2015/2016

Skok w dal            Bartłomiej Leśniak              5,95 M                 G1 Stryszawa       2015/2016

Skok w dal            Kamil Wajdzik                     5,92 M                 G1 Stryszawa       2016/2017

Konkurencja    Imię i nazwisko        Czas/odległość:      Szkoła         Rok szkolny:

Kula 4 kg               Konrad Knapczyk              13,00 M                 G2 Lachowice      2010/2011

Kula 4 kg                Krystian Mentel                12,82 M                  G1 Stryszawa      2007/2008

Kula 4 kg              Artur Kachnic                      12,75 M                   G Budzów           2007/2008

Konkurencja    Imię i nazwisko        Czas/odległość:      Szkoła         Rok szkolny:

Kula 5 kg              Krzysztof Grochot              14,84 M                 G Zembrzyce      2001/2002

Kula 5 kg             Maciej Majcherczyk           13,91 M                  G1 Stryszawa    2015/2016

Kula 5 kg              Krzysztof Grochot              13,45 M                  G Zembrzyce    2000/2001

Konkurencja    Imię i nazwisko        Czas/odległość:      Szkoła         Rok szkolny:

Rzut oszczepem      Karol Światłoń                  47,03 M                  G Budzów        2013/2014

Rzut oszczepem     Artur Kachnic                     47 M                      G Budzów        2008/2009

Rzut oszczepem     Radosław Drabina             42,72 M                 G Budzów        2012/2013

Konkurencja    Imię i nazwisko        Czas/odległość:      Szkoła         Rok szkolny:

Rzut dyskiem     Krzysztof Grochot                  47,7 M               G Zembrzyce        2001/2002

Rzut dyskiem     Maciej Majcherczyk               45,50 M             G1 Stryszawa       2015/2016

Rzut dyskiem     Krzysztof Grochot                41,40 M               G Zembrzyce       2000/2001

Pływanie           Imię i nazwisko        Czas/odległość:      Szkoła         Rok szkolny:

50M-Styl dowolny  Mikołaj Pająk                  25,66 s.                  G2 Lachowice    2016/2017

50M-Styl dowolny  Mikołaj Pająk                  26,61 s.                  G2 Lachowice    2015/2016

50M-Styl dowolny  Jan Pochopień                28,56 s.                  G Sucha B.        2010/2011

Pływanie           Imię i nazwisko        Czas/odległość:      Szkoła         Rok szkolny:

50M-Styl klasyczny  Karol Sowa                         34,12 s.                G Sucha B.        2016/2017

50M-Styl klasyczny   Michał Koczur                  34,34 s.                G1 Stryszawa        2016/2017

50M-Styl klasyczny  Michał Koczur                  36,26 s.                G1 Stryszawa        2015/2016

Pływanie           Imię i nazwisko        Czas/odległość:      Szkoła         Rok szkolny:

50M-Styl grzbietowy  Stanisław Pochopień         33,45 s.               G Sucha B.        2009/2010

550M-Styl grzbietowy  Andrzej Wróbel                34,91 s.               G Sucha B.        2009/2010

50M-Styl grzbietowy  Arkadiusz Wąsek              35,93 s.              G1 Stryszawa    2010/2011

Pływanie           Imię i nazwisko        Czas/odległość:      Szkoła         Rok szkolny:

50M-Styl motylkowy  Mikołaj Ogarek                32,85 s.               G Sucha B.        2013/2014

50M-Styl motylkowy  Mikołaj Pająk                  32,89 s.              G2 Lachowice       2014/2015

50M-Styl motylkowy  Andrzej Bargieł                33,02 s.               G Sucha B.        2010/2011