Rekordowe pływanie podczas zawodów o Puchar Starosty Suskiego

Autor: MK  /   Wrzesień 20, 2017  /   Aktualności, Igrzyska dzieci, Igrzyszka młodzieży szkolnej, Licealiada  /  

Uczniowie z sześciu szkół z powiatu suskiego z klas 1-3, piętnastu szkół podstawowych z klas 4-6, trzynastu z klas 7 oraz 2 i 3 gimnazjów oraz trzech szkół średnich wzięli udział w VI Zawodach Pływackich o Puchar Starosty Suskiego, które odbyły się we wtorek 19 września w krytej pływalni w Suchej Beskidzkiej.

W związku ze reformą oświaty, zmianie uległ także i system współzawodnictwa sportowego. Nie dotyczy to konkurencji – te pozostają te same – lecz przede wszystkim przynależności uczniów (brzmi jak brzmi) ze względu na rok urodzenia do Igrzysk Dzieci (roczniki 2005-2007 i 2008 pod warunkiem, że jest się uczniem klasy IV) lub Igrzysk Młodzieży Szkolnej (roczniki 2002-2004) oraz Licealiady (1998 i młodsi). Wtorkowe zawody były już przeprowadzone z „powyższym podziałem”.

Do tej pory zawody o puchar starosty rozgrywane były w maju lub w czerwcu tuż przed zakończeniem roku szkolnego. W tym roku zostały przeniesione na wrzesień i z każdej strony, zwłaszcza frekwencyjnej, można uznać tą decyzję za trafną. Do tego było to uroczyste otwarcie Sportowej Rywalizacji Szkół w Powiecie Suskim w roku szkolnym 2017/201a8. Dokonał go starosta suski Józef Bałos.

A potem zaczęło się wielkie ściganie na dystansach 25 metrów (najmłodsi uczestnicy zawodów z klas 1-3 ) w stylach: klasycznym, dowolnym i grzbietowym oraz 50 metrów (pozostali uczniowie) w trzech wymienionych wcześniej stylach oraz motylkowym.

Do wygrania były dyplomy oraz medale indywidualne dla najlepszych trójek w poszczególnych stylach. Dekoracji dokonywali: starosta oraz Łukasz Miklusiak – przewodniczący Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Suchej Beskidzkiej oraz Piotr Staszak – wiceprzewodniczący PSZS.

Podczas zawodów prowadzona była także klasyfikacja drużynowa, w której punktował każdy zawodnik w zależności od zajętego miejsca w danym stylu. Po zsumowaniu punktów Puchary Starosty Suskiego trafiły do: Szkoły Podstawowej nr 1 w Suchej Beskidzkiej (wygrane w klasyfikacji Igrzysk Dzieci oraz w klasyfikacji Igrzysk Młodzieży Szkolnej) oraz LO w Suchej Beskidzkiej (wygrana w klasyfikacji szkół średnich).

I jeszcze niejako na deser – ogromne podziękowania dla nauczycieli za pomoc w przeprowadzeniu zawodów. Za prowadzenie zawodów (Piotr Staszak), za pełnienie funkcji sędziowskich (Jacek Mika, Janusz Rusin, Krzysztof Myszogląd, Marcin Szklarczyk), za komputerową obsługę (Marta Chaja-Kubas, Łukasz Miklusiak), za zapisy do zawodów (Izabela Tokarz, Aleksandra Drońska), za wypisywanie dyplomów (Katarzyna Sieniawska, Agnieszka Front).

Osobne podziękowanie dla wszystkich pracowników krytej pływalni w Suchej Beskidzkiej za bardzo miłe przyjęcie, na czele z panem Tomaszem Głuszkiem.

Następne zawody w suskiej krytej pływalni – w pływaniu indywidualnym oraz drużynowym – w styczniu :). DO ZOBACZENIA!!!!

VI ZAWODY PŁYWACKIE O PUCHAR STAROSTY SUSKIEGO – 19.09.2017 – SUCHA BESKIDZKA 

25 M STYL DOWOLNY DZIEWCZĘTA (ROCZNIKI 2008 i młodsi)

Miejsce Nazwisko i imię szkoła Czas
1 Fortuna Natalia SP Tarnawa Dolna 22,84
2 Kowaliczek Wiktoria SP3 Stryszawa 23,16
3 Świerkosz Joanna SP2 Sucha B. 34,58

25 M STYL DOWOLNY CHŁOPCY (roczniki 2008 i młodsi)

Miejsce Nazwisko i imię Szkoła Czas
1 Górka Mateusz  SP2 Sucha B. 22,75
2 Jurek Kacper SP1 Maków P. 30,69
3 Sarna Mateusz SP1 Sucha B. 31,32
4 Baran Krzysztof SP1 Sucha B. 31,72
5 Sarna Bartłomiej SP1 Sucha B. 34,45
6 Surzyn Antoni SP1 Sucha B. 34,86
7 Kamiński Szymon SP2 Sucha B. 35
8 Radwan Mikołaj SP1 Sucha B. 36,5
9 Kąkol Paweł  SP1 Sucha B. 41,47

25 M STYL GRZBIETOWY DZIEWCZĘTA (rocznik 2008 i młodsi)

Miejsce Nazwisko i imię Szkoła czas
1 Strzelecka Patrycja  SP Tarnawa Dolna 23,88
2 Kłapyta Maria SP 3 Stryszawa 28,1
3 Świerkosz Matylda SP2 Sucha B.  31,75
4 Elżbieciak Kinga SP3 Stryszawa 32,01
5 Dobek Oliwia ZSP8 Zawoja 41,67
6 Trzebuniak Oliwia ZSP8 Zawoja 41,91

25 M STYL GRZBIETOWY CHŁOPCY (ROCZNIK 2008 i młodsi):

Miejsce Nazwisko i imię Szkoła Czas
1 Miklaszewski Szymon SP2 Sucha B. 25,08
2 Wróbel Nikodem SP2 Sucha B. 27,11
3 Baran Krzysztof SP1 Sucha B. 28,45
4 Sarna Bartłomiej SP1 Sucha B. 29,71
4 Sarna Mateusz  SP1 Sucha B. 29,71
6 Gajda Mikołaj  SP2 Sucha B. 31,68
7 Jurek Filip  SP1 Maków 31,96
8 Surzyn Antoni  SP1 Sucha B. 32,45
9 Trybała Filip ZSP8 Zawoja 35,67
10 Kąkol Paweł  SP1 Sucha B. 36,35

25 M STYL KLASYCZNY CHŁOPCY (rocznik 2008 i młodsi)

Miejsce Nazwisko i imię Szkoła
1 Jurek Kacper  SP1 Maków P.
2 Jurek Filip  SP1 Maków P.

50 m STYL DOWOLNY DZIEWCZĘTA (rocznik 2005-2008)

Miejsce Nazwisko i imię Szkoła Czas
1 Sowa Barbara SP1 Sucha B. 35,79
2 Łazarz Milena SP Bystra 36,81
3 Świętek Ilona SP Zembrzyce 36,98
4 Kamińska Aleksandra SP2 Sucha B. 43,22
5 Surzyn Maria SP2 Stryszawa 43,56
6 Kapała Emilia SP1 Sucha B. 46,57
7 Lofek Roksana SP1 Sucha B. 49,93
8 Jezutek Alicja SP2 Zawoja W. 50,07
9 Mazur Martyna SP8 Zawoja M.  51,88
10 Drobny Magdalena SP Białka 52,09
11 Pająk Zofia ZSP Lachowice 63,95

50 M STYL DOWOLNY CHŁOPCÓW (roczniki 2005-2008)

Miejsce Nazwisko i imię Szkoła Czas
1 Zawojski Bartosz SP1 Zawoja 36,53
2 Kubas Kacper SP1 Sucha B. 41,28
3 Fortuna Norbert SP Tarnawa D. 41,99
4 Pochopień Paweł SP1 Sucha B. 42,83
5 Pilarczyk Mateusz SP 1 Maków P. 47,72
6 Dudoń Patryk SP1 Sucha B. 49,12
7 Spyrka Patryk SP2 Sucha B. 49,26
8 Górka Artur SP2 Sucha B. 49,92
9 Marszałek Michał SP Białka 50,02
10 Grabowski Mikołaj SP1 Sucha B. 51,05
11 Białończyk Karol SP1 Sucha B. 51,66
12 Dragosz Marcel SP1 Sucha B. 52,12
13 Murzyn Jakub SP2 Sucha B. 56,3
14 Borowy Filip SP Białka 58,46
15 Filek Maciej SP1 Sucha B. 61,93
16 Borowy Dominik SP Białka 62,35
17 Tomanek Andrzej SP2 Sucha B. 63,19
18 Jurek Maciej SP1 Maków P. 66,96
19 Michniak Alan SP Tarnawa D. 77,14

50 M STYL DOWOLNY GRZBIETOWY (ROCZNIKI 2005-2008)

Miejsce Nazwisko i imię Szkoła Czas
1 Parchańska Julia SP2 Sucha B. 40,2
2 Wrona Ewa SP1 Sucha B. 40,91
3 Trybała Wiktoria ZSP Zawoja M. 43,72
4 Świerkosz Emilia SP2 Sucha B. 45,28
5 Trybała Julia ZSP Zawoja M. 48,5
6 Wrona Maria SP1 Sucha B. 51,93
7 Polak Patrycja SP3 Stryszawa 52,48
8 Sala Aleksandra SP2 Sucha B. 54,94
9 Kościelniak Julia SP2 Sucha B. 56,36
10 Janik Kinga Magdalena SP3 Stryszawa 56,94
11 Trzop Małgorzata ZSP Lachowice  57,85
12 Sobańska Zofia ZSP Lachowice  58,09
13 Przywara Alicja SP1 Maków P. 59,37
14 Cieślak Faustyna ZSP Lachowice  59,47
15 Trzop Julia SP2 Sucha B. 59,81
16 Woźniak Oliwia  SP2 Zawoja 61,53
17 Trzebuniak Natalia SP2 Zawoja W. 65,61
18 Pytel Tamara SP Bystra P. 66,28
19 Kubies Małgorzata  SP3 Stryszawa 66,6
20 Pająk Zofia ZSP Lachowice  67,28
21 Stanaszek Julia SP2 Sucha B. 69,69
22 Śliwa Klaudia SP2 Sucha B. 75,22
23 Żmuda Michalina SP3 Stryszawa 79,58
24 Zachura Sylwia  SP3 Stryszawa 81,97
25 Okruta Wiktoria SP3 Stryszawa 95,16
26 Polak Justyna SP3 Stryszawa Dysk.

50 M STYL GRZBIETOWY CHŁOPCÓW (ROCZNIKI 2005-2008)

Miejsce Nazwisko i imię Szkoła Czas
1 Droński Wojciech SP2 Sucha B. 41,99
2 Pacyga Tomasz SP1 Sucha B 51,8
3 Strączek Franciszek SP1 Sucha B 52,56
4 Pochopień Paweł SP1 Sucha B 53,25
5 Borowy Filip SP Białka 56,2
6 Marszałek Michał SP Białka 56,64
7 Polak Konrad SP3 Stryszawa 63,86
8 Elżbieciak Krzysztof SP3 Stryszawa 64,87
9 Borowy Dominik SP Białka 66,7
10 Elżbieciak Arkadiusz SP3 Stryszawa 68,46
11 Polak Szymon SP3 Stryszawa 70,67
12 Korczak Karol SP3 Stryszawa 73,04

50 M STYL KLASYCZNY DZIEWCZĄT (ROCZNIKI 2005-2008)

Miejsce Nazwisko i imię Szkoła Czas
1 Wrona Ewa  SP1 Sucha B. 44,96
2 Parchańska Julia SP2 Sucha B. 45,12
3 Durmała Julia SP2 Sucha B. 46,4
4 Piątek Zofia SP1 Sucha B. 47,41
5 Świerkosz Emilia SP2 Sucha B. 49,76
6 Wrona Maria SP1 Sucha B. 56,02
7 Lofek Roksana SP1 Sucha B. 60,74
8 Kościelniak Julia SP2 Sucha B. 66,55
9 Trzop Małgorzata SP Lachowice 69,03
10 Kapała Emilia SP1 Sucha B. 70,15
11 Sobańska Zofia SP Lachowice 74,39
12 Wójciga Daria SP1 Sucha B. 79,82

50 M STYL KLASYCZNY CHŁOPCÓW (ROCZNIKI 2005-2008)

Miejsce Nazwisko i imię Szkoła Czas
1 Droński Wojciech SP2 Sucha 40,46
2 Jopek Dawid SP Naprawa 49,45
3 Kubas Kacper SP1 Sucha 51,09
4 Świętek Krzysztof SP Zembrzyce 60,23
5 Pacyga Tomasz SP1 Sucha 65,11
6 Strączek Franciszek SP1 Sucha 66,14
7 Górka Artur SP2 Sucha 68,08
8 Białończyk Karol SP1 Sucha 72,64
9 Jurek Maciej SP1 Maków P. 82,31

50 M STYL MOTYLKOWY DZIEWCZĄT (ROCZNIKI 2005-2008)

Miejsce Nazwisko i imię Szkoła Czas
1 Świętek Ilona SP Zembrzyce 40,47
2 Łazarz Milena SP Bystra 42,66
3 Sowa Barbara SP1 Sucha 42,91
4 Piątek Zofia SP1 Sucha 44,85

50 M STYL MOTYLKOWY CHŁOPCÓW (ROCZNIKI 2005-2008)

Miejsce Nazwisko i imię Szkoła Czas
1 Zawojski Bartosz SP1 Zawoja 41,55

50 M STYL DOWOLNY DZIEWCZĄT (ROCZNIKI 2002-2004)

Miejsce Nazwisko i imię Szkoła Czas
1 Panek Nikola  SP3 Stryszawa 30,75
2 Copija Kaja ZSP Lachowice 33,85
3 Copija Anita ZSP Lachowice 34,84
4 Szwed Aleksnadra ZSP Lachowice 36,94
5 Pochopień Anna SP1 Sucha B. 37,08
6 Pająk Maria ZSP Lachowice 38,48
7 Przywara Magdalena SP1 Maków P. 39,83
8 Rydzyńska Sara SP Białka 41,83
9 Sobczuk Natalia SP Maków P. 42,02
10 Kubas Joanna SP1 Sucha B. 42,93
11 Ponikiewska Emilia SP3 Stryszawa 46,01
12 Marszałek Klaudia SP Białka 58,6
13 Wrzeszcz Zuzanna SP Świnna    PK   31,34

50 M STYL DOWOLNY CHŁOPCÓW (ROCZNIKI 2002-2004):

Miejsce Nazwisko i imię Szkoła Czas
1 Jurzak Michał SP1 Sucha B. 26,97
2 Talaga Maciej SP Zembrzyce 27,77
3 Wrotniak Filip SP1 Sucha B. 31,7
4 Palcar Paweł SP2 Sucha B. 37,33
5 Kubasiak Maciej SP2 Sucha B. 43,88
6 Król Kamil SP1 Sucha B. 44,24
7 Bałos Adam SP Białka 45,38
8 Babiński Szymon SP1 Sucha B. 46,92
9 Syc Maksymilian SP1 Sucha B. 49,05
10 Gach Michał SP1 Sucha B. 55,09

50 M STYL GRZBIETOWY DZIEWCZĄT (ROCZNIKI 2002-2004)

Miejsce Nazwisko i imię Szkoła Czas
1 Habowska Weronika SP3 Stryszawa 33,99
2 Copija Kaja ZSP Lachowice 40,15
3 Pochopień Anna SP1 Sucha B. 40,93
4 Copija Anita ZSP Lachowice 43,05
5 Szwed Aleksandra ZSP Lachowice 43,58
6 Bargiel Patrycja SP3 Stryszawa 46,91
7 Ponikiewska Emilia SP3 Stryszawa 49,7
8 Rydzyńska Sara SP Białka 49,86
9 Surówka Justyna SP3 Stryszawa 50,64
10 Gąska Natalia ZSP Lachowice 51,17
11 Marszałek Klaudia SP Białka 55,48
12 Suska Marlena SP Bystra 57,95
13 Pająk Justyna SP Tarnawa D. 63,08

50 M STYL GRZBIETOWY CHŁOPCÓW (ROCZNIKI 2002-2004)

Miejsce Nazwisko i imię Szkoła Czas
1 Jurzak Michał  SP1 Sucha B. 34,51
2 Woźny Gabriel SP Juszczyn 37,84
3 Krzysztoń Konrad SP Zembrzyce 45,27
4 Król Kamil SP1 Sucha B. 45,94
5 Syc Maksymilian SP1 Sucha B. 46,15
6 Mykietyński Krzysztof SP1 Sucha B. 47,06
7 Polak Jakub SP1 Sucha B. 49,57
8 Prokop Maciej  SP1 Sucha B. 52,98
9 Sajewicz Antoni SP1 Sucha B. 53,08
10 Kościelniak Filip SP2 Sucha B. 54,34
11 Kawończyk Szymon SP1 Sucha B. 55,3
12 Pilarczyk Mateusz SP1 Maków P. 56,22
13 Nowak Filip SP1 Sucha B. 56,23
14 Sitarz Jakub  SP1 Sucha B. 57,38
15 Gach Michał SP1 Sucha B. 61,09
16 Trzebuniak Antoni SP2 Zawoja W. 63,46
17 Sobański Michał SP1 Sucha B. 86,89

50 M STYL KLASYCZNY DZIEWCZĄT (ROCZNIKI 2002-2004)

Miejsce Nazwisko i imię Szkoła Czas
1 Panek Nikola SP3 Stryszawa 37,51
2 Copija Daria ZSP Lachowice 39,44
3 Grzechynka Małgorzata SP Juszczyn 48,65
4 Czaja Karolina SP1 Zawoja 49,89
5 Przywara Magdalena SP1 Maków P. 51,39
6 Pasierbek Maja SP1 Maków P. 51,79
7 Kubas Joanna SP1 Sucha B. 53,66
8 Rydzyńska Sylwia SP Białka 54,99
9 Kłapyta Paulina SP3 Stryszawa 61
10 Sitarz Martyna SP Tarnawa D. 61,16

50 M STYL KLASYCZNY CHŁOPCÓW (ROCZNIKI 2002-2004)

Miejsce Nazwisko i imię Szkoła Czas
1 Sowa Karol SP1 Sucha B. 34,32
2 Woźny Gabriel SP Juszczyn 41,51
3 Kawa Mikołaj SP1 Sucha B. 45,07
4 Kościelniak Patryk  SP1 Sucha B. 48,26
5 Mykietyński Krzysztof SP1 Sucha B. 50,44
6 Kawończyk Szymon SP1 Sucha B. 53,5
7 Malczewski Piotr SP1 Sucha B. 55,55
8 Rusin Miłosz SP3 Stryszawa 57,42
9 Prokop Maciej SP1 Sucha B. 62,54
10 Sitarz Jakub SP1 Sucha B. 63,35
11 Sajewicz Antoni SP1 Sucha B. 77,21
12 Sobański Michał  SP1 Sucha B. 117,85

50 M STYL MOTYLKOWY DZIEWCZĄT (ROCZNIKI 2002-2004):

Miejsce Nazwisko i imię Szkoła Czas
1 Habowska Weronika SP3 Stryszawa 32,46
2 Copija Daria ZSP Lachowice  37,55
3 Pająk Maria  ZSP Lachowice  40,96
4 Weronika Mazur SP2 Zawoja W. 43,85
5 Kaczmarczyk Małgorzata SP Juszczyn 45,57
6 Wrzeszcz Zuzanna G Świnna PK   33,95

50 M STYL MOTYLKOWY CHŁOPCÓW (ROCZNIKI 2002-2004):

Miejsce Nazwisko i imię Szkoła Czas
1 Sowa Karol SP1 Sucha 30
2 Talaga Maciej SP Zembrzyce 33,36
3 Bałos Adam SP Białka 41,26
4 Palcar Paweł  SP2 Sucha  44,13
5 Kawa Mikołaj SP1 Sucha 44,5
6 Polak Jakub SP1 Sucha 45,66
7 Kościelniak Patryk SP1 Sucha 53,56
8 Malczewski Piotr SP1 Sucha dysk.

50 M STYL DOWOLNY DZIEWCZĄT (ROCZNIKI 1998 I MŁODSI):

Miejsce Nazwisko i imię Szkoła Czas
1 Sikora Marta LO Sucha B. 29,75
2 Jaszek Aleksandra  ZS Witosa Sucha B. 34,06
3 Woźny Joanna LO Sucha B. 35,33
4 Cyganek Natalia LO Sucha B. 35,37
5 Smyrak Łucja LO Sucha B. 36,95
6 Jagielska Julia LO Sucha B. 39,28
7 Kucharczyk Nina  LO Sucha B. 39,89
8 Gąska Daria LO Sucha B. 40,08
9 Gąska Sylwia  ZS Witosa Sucha B. 44,43
10 Radwan Monika ZS Witosa Sucha B. 48,31
11 Stanaszek Maria LO Sucha B. 51,27
12 Trączyk Wioletta LO Sucha B. 54,46
13 Kulig Danuta ZS Witosa Sucha B. 59,64

50 M STYL DOWOLNY CHŁOPCY (ROCZNIKI 1998 I MŁODSI):

Miejsce Nazwisko i imię Szkoła Czas
1 Pająk Mikołaj ZS Goetla Sucha B. 25,71
2 Zawojski Marcin LO Sucha B. 28,73
3 Borowy Dawid ZS Goetla Sucha B. 30,67
4 Polak Michał LO Sucha B. 31,79
5 Stachoń Michał LO Sucha B. 32,54
6 Wójcik Jakub ZS Goetla Sucha B. 34,05
7 Polak Maciej LO Sucha B. 35,3
8 Borowy Karol ZS Goetla Sucha B. 36,28
9 Sikora Mateusz  ZS Goetla Sucha B. 38,2
10 Stróżak Hubert LO Sucha B. 39,26
11 Zajda Piotr ZS Witosa Sucha B. 42,57
12 Steczek Dawid ZS Goetla Sucha B. 44,75

50 M STYL GRZBIETOWY DZIEWCZĄT (ROCZNIKI 1998 I MŁODSI):

Miejsce Nazwisko i imię Szkoła Czas
1 Palcar Marta LO Sucha B. 37,87
2 Konderak Martyna LO Sucha B. 38,41
3 Woźny Joanna LO Sucha B. 41,96
4 Micor Martyna ZS Witosa Sucha B. 52,53
5 Michaś Weronika LO Sucha B. 52,92
6 Wrzodek Kinga LO Sucha B. 63,66
7 Wieczorek Sylwia  ZS Witosa Sucha B. 65,41

50 M STYL GRZBIETOWY CHŁOPCÓW (ROCZNIKI 1998 I MŁODSI):

Miejsce Nazwisko i imię Szkoła Czas
1 Koczur Michał  LO Sucha B. 32,76
2 Borowy Dawid ZS Goetla Sucha B. 35,61
3 Biegun Bartosz ZS Witosa Sucha B. 41,13
4 Stachoń Michał  LO Sucha B. 41,25
5 Polak Maciej LO Sucha B. 42,91
6 Strojny Damian LO Sucha B. 46,76

50 M STYL KLASYCZNY KLASYCZNY (ROCZNIKI 1998 I MŁODSI):

Miejsce Nazwisko i imię Szkoła Czas
1 Palcar Marta LO Sucha B. 38,54
2 Bachorczyk Kinga ZS Witosa Sucha B. 41,68
3 Smyrak Łucja LO Sucha B. 46,14
4 Jaszek Aleksandra ZS Witosa Sucha B. 47,57
5 Kucharczyk Nina LO Sucha B. 48,25
6 Gąska Daria LO Sucha B. 48,53

50 M STYL KLASYCZNY CHŁOPCÓW (ROCZNIKI 1998 I MŁODSI):

Miejsce Nazwisko i imię Szkoła Czas
1 Koczur Michał LO Sucha B. 31,81
2 Ponikiewski Karol LO Sucha B. 37,3
3 Polak Michał LO Sucha B. 39,67
4 Strojny Damian LO Sucha B. 42,16
5 Sikora Mateusz ZS Goetla Sucha B. 44,08
6 Borowy Karol ZS Goetla Sucha B. 45,93

50 M STYL MOTYLKOWY DZIEWCZĄT (ROCZNIKI 1998 I MŁODSI):

Miejsce Nazwisko i imię Szkoła Czas
1 Sikora Marta LO Sucha B. 33,71
2 Jagielska Julia LO Sucha B. 47,49

50 M STYL MOTYLKOWY CHŁOPCÓW (ROCZNIKI 1998 I MŁODSI):

Miejsce Nazwisko i imię Szkoła Czas
1 Pająk Mikołaj ZS Goetla Sucha B. 29,41
2 Zawojski Marcin LO Sucha B. 31,99
3 Ponikiewski Karol LO Sucha B. 34,55
4 Urbanicz Natan ZS Goetla Sucha B. 38,06
5 Kościelniak Kacper ZS Goetla Sucha B. 42,43

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA – IGRZYSKA DZIECI (ROCZNIKI 2005-2008):

Miejsce Szkoła dowolny grzbietowy klasyczny motylkowy razem
1 SP1 Sucha B. 43 38 46 14 141
2 SP2 Sucha B. 13 36 40   89
3 SP Zembrzyce 8   6 12 26
4 SP1 Zawoja 12     12 24
5 SP Bystra 10 1   10 21
6 SP3 Stryszawa   17     17
7 SP Białka 4 10     14
8 SP Zawoja M.  1 13     14
9 SP Naprawa     10   10
10 SP Tarnawa D. 9       9
11 SP 1 Maków P. 6 1 1   8
12 SP Lachowice 1 4 2   7
13 SP2 Stryszawa 5       5
14 SP Zawoja W. 2 1     3
15 SP2 Zawoja   1     1

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA – IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ (ROCZNIKI 2002-2004):

Miejsce Szkoła dowolny grzbietowy klasyczny motylkowy razem
1 SP1 Sucha B. 34 46 45 27 152
2 ZSP Lachowice  28 22 10 18 78
3 SP3 Stryszawa 13 20 15 12 60
4 SP Juszczyn   10 18 5 33
5 SP Zembrzyce 10 8   10 28
6 SP Białka 4 3 2 8 17
7 SP1 Maków P. 4 1 9   14
8 SP2 Sucha B. 11 1     12
9 SP2 Zawoja W.   1   6 7
10 SP1 Zawoja     6   6
11 SP Białka 2       2
12 SP Tarnawa D.   1 1   2
13 SP Bystra P.   1     1

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA – LICEALIADA (ROCZNIKI 1998 I MŁODSI):

Miejsce Szkoła dowolny grzbietowy klasyczny motylkowy razem
1 LO Sucha B. 67 66 65 30 228
2 ZS Goetla Sucha B. 28 10 9 23 70
3 ZS Witosa Sucha B. 14 17 16   47

KLIKAMY W ZNACZEK FACEBOOK :)