Pracowity Dzień Kobiet, a szczęśliwy dla G1 Stryszawa i G1 Zawoja.

Podobnie jak w półfinale powiatowym w Suchej Beskidzkiej dziewcząt w kategorii gimnazjów w siatkówkę, także i w zawodach w Zawoi wzięły udział trzy szkoły.

O dwa miejsca w finale powiatowym (10.03.2017, Sucha Beskidzka) walczyły w dniu dzisiejszym uczennice z : Gimnazjum nr 1 w Stryszawie, Gimnazjum nr 1 w Zawoi i Gimnazjum w Osielcu.

Przed zawodami nieco rozluźniona została atmosfera, a Panie Kapitan z każdej z drużyn z okazji Dnia Kobiet otrzymały po bombonierce (miały poczęstować koleżanki ze swojej drużyny i chyba tak zrobiły 🙂 ). Potem już tak słodko nie było, a walka na parkiecie rozpoczęła się na dobre.

Z pierwszego miejsca do finału powiatowego weszła drużyna ze Stryszawy. Z drugiego zaś gimnazjalistki z Zawoi – te jednak napsuły sobie, swojemu opiekunowi również, sporo krwi przegrywając pierwszego seta z zawodniczkami z Osielca 24:26. Tu warto dodać, że zawojanki w tym secie prowadziły 18:10 i… 24:18! W dwóch następnych setach udowodniły jednak swoją wyższość.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA  GALERII ZDJĘĆ NA NASZEJ STRONIE NA FB:)