Półfinał wojewódzki w piłce ręcznej szkół średnich – wyjazdowe info :)

W tym tygodniu w półfinałach wojewódzkich zagrają dwie drużyny ze szkół średnich z naszego powiatu. W sumie to są z jednej szkoły 🙂 We wtorek w Makowie Podhalańskim zagrają chłopcy z LO Sucha Beskidzka, a w piątek 17 lutego w Dobczycach.

Rywalami chłopców, którzy we wtorek w odnowionej hali w Makowie Podhalańskim, o wejście do finału wojewódzkiego będą drużyny: Zespół Szkół im. Andrzeja Średniawskiego w Myślenicach, Zespół Szkolno-Hotelarsko w Zakopanem oraz Zespół Szkół Technicznych i Placówek w Nowym Targu.

Z kolei dziewczyny z LO w Dobczycach zagrają z… na razie nie wiadomo dokładnie kim, bo na chwilę obecną tylko one są zgłoszone do zawodów 🙂 Jak do zawodów wpiszą się kolejne szkoły, to news zostanie skorygowany 🙂

Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej zapewnia transport drużyn na te zawody 🙂

TRZYMAMY KCIUKI!!!

14.02.2017 – wtorek – trasa Sucha Beskidzka-Maków Podhalański