Piłka nożna – rozlosowano pary półfinałowe w ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej

W środę 30. września o godzinie 13 rozlosowano pary półfinałowe zawodów w piłkę nożną w ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Losowania dokonał wicestarosta suski, Pan Zbigniew Hutniczak.

W każdej z kategorii rozstawione były drużyny, które w poprzednim roku szkolnym zajęły miejsca 1-4. W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej z wiadomo jakiego powodu, nie ma półfinałów powiatowych – wracamy do „starego” sposobu półfinałowych par.

Finałowe turnieje odbędą się na boisku w Lachowicach. Finały w kategorii Igrzysk Dzieci zaplanowane są na tydzień 12-16 październikfinały w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej tydzień później, czyli pomiędzy 19-23 październikiem. W turniejach finałowych wystąpią maksymalnie cztery zespoły – w takim przypadku spotkania będą rozgrywane w tym samym czasie na dwóch połowach boiska w Lachowicach.

Bardzo proszę koordynatorów gminnych o przesłanie informacji do piątku 2 października (może być podczas zawodów w LA), czy i w jakich kategoriach szkoły z ich gmin przystępują do rywalizacji w piłkę nożną.

Nie przedłużając podaję wyniki losowania:

* na zielono zaznaczono gminy, które potwierdziły udział w zawodach. Jeżeli danej gminy nie ma w rozpisce tzn., że nie bierze ona udziału w zawodach.

IGRZYSKA DZIECI:

DZIEWCZĘTA: / 16.10.2020 / Lachowice / godz. 12:00