AKTUALIZACJA!!! Nasze lekkoatletyczne zawody 2 w 1 :)

Autor: MK  /   Wrzesień 29, 2017  /   Aktualności, Licealiada  /  

We wtorek 3 października na stadionie w Suchej Beskidzkiej miał odbyć się podwójny finał powiatowy. Z jednej strony będzie to Korespondencyjna Liga LA – I rzut, a z drugiej Indywidualna Liga LA. Miał, ale prognozy pogody na wtorek są niekorzystne, w związku z tym zawody zostają przełożone na środę 4 października (godzina rozpoczęcia bez zmian – godz. 10).

W konkurencjach w ramach Korespondencyjnej Ligi LA – I rzut mogą startować wszyscy uczniowie. Drużyna szkolna składa się maksymalnie z 3 zawodników w każdej z konkurencji, z tym, że do punktacji liczy się po 2 najlepsze wyniki + wynik sztafety. Dwie najlepsze szkoły uzyskują awans do zawodów wojewódzkich ( )

Z kolei Indywidualnej Lidze LA mogą startować tylko uczniowie z roczników 2000-2001. Trzy najlepsze wyniki w każdej z konkurencji (100 m, 200 m, 400 m, 800 m dziewczęta i 1500 m chłopcy, skok w dal, pchnięcie kulą, rzut oszczepem) oznaczają ni mniej ni więcej tylko dyplom, medal oraz awans do finału wojewódzkiego. Awans do zawodów wojewódzkich uzyska także najlepsza sztafeta 4×100 m.

Do zobaczenia we wtorek 3. października na stadionie w Suchej Beskidzkiej :)