Naprawa, Lachowice… I wszystko jasne!

Stawkę finalistów zmagań o mistrzostwo powiatu (15.05.2017, Sucha Beskidzka) w piłkę nożną chłopców szkół gimnazjalnych uzupełniły drużyny z Naprawy i Lachowic.

Podobnie jednak jak w pierwszym półfinale, który odbył się dzień wcześniej także w Suchej Beskidzkiej, poziom drużyn był naprawdę wyrównany i równie dobrze do finału mogłyby awansować drużyny, które na poziomie eliminacji powiatowych pożegnały się z turniejem.

7 pkt dla Naprawy, 6 dla Lachowic, 4 pkt dla Skawicy i 0 dla Sidziny – tak ten turniej wyglądał w liczbach.

Zatem przed poniedziałkowymi zawodami wszystko jasne: Białka vs Lachowice, Naprawa vs Sucha Beskidzka. Potem mecz o III miejsce i finał, którego zwycięzca zagra w półfinale wojewódzkim w Kościelisku.

PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW – TURNIEJ PÓŁFINAŁOWY – 10.05.2017 – SUCHA BESKIDZKA:

1. Gimn 2 Lachowice – Gimn Naprawa 0:2 (0:1)

2. Gimn Skawica – Gimn Sidzina 3:1 (0:0)

3. Gimn Naprawa – Gimn Sidzina 1:0 (0:0)

4. Gimn 2 Lachowice – Gimn Skawica 3:1 (2:0)

5. Gimn Naprawa – Gimn Skawica 2:2 (2:0)

6. Gimn Sidzina – Gimn 2 Lachowice 1:2 (0:2)

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

1. Gimnazjum Naprawa – awans do turnieju finałowego

2. Gimnazjum 2 Lachowice – awans do turnieju finałowego

3. Gimnazjum Skawica

4. Gimnazjum Sidzina