Nagrody Powiatu Suskiego – będą zmiany

Do końca stycznia zazwyczaj można było składać wnioski do Nagrody Powiatu Suskiego 2020 dla zawodników oraz trenerów (a dla uczniów troszeczkę później, bo do ostatniego dnia czerwca). Mimo pandemicznego 2020 roku wielu sportowcom z naszego powiatu, i tym dużym i tym nieco mniejszym (w tym uczniom 😉 ), udało się spełnić wymagania w naszym regulaminie. Już teraz z tego miejsca – Gratuluję :).

W tym roku postanowiliśmy zmodyfikować regulamin przyznawania Nagród Powiatu Suskiego (chodzi m.in. o termin składania wniosku, powiększenie liczby osób mogących wniosek składać i tym samym ograniczenie biurokracji czy o wysokość nagród – ale spokojnie, tylko w górę), ale też wniosku o przyznanie nagrody (m.in. by można było przelać pieniążki na konto bankowe) i poszerzenia go o odpowiednie klauzule (tutaj już od biurokracji nie uciekniemy, lecz zostanie to maksymalnie skrócone do jednego dokumentu).

Kolejne informacje na temat Nagród Powiatu Suskiego podam, jak już cała ścieżka legislacyjna zostanie zakończona (Zarząd Powiatu, Rada Powiatu). Wtedy też pokaże się na stronie nowy regulamin wraz z nowym wnioskiem. Warto jednak może nie już teraz, ale w najbliższym czasie, zebrać wszystkie wyniki, ksera, które jak w poprzednich latach, trzeba będzie przy okazji składania wniosku dostarczyć. Przewidywana data złożenie wniosków to połowa kwietnia (była wcześniej podana tutaj połowa marca, ale w dalszym ciągu trwają prace na linii Starostwo-Kancelaria radcy prawnego odnośnie niektórych punktów regulaminu).

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam oczywiście do kontaktu 🙂

AKTUALIZACJA (23.04.2021):

W dalszym ciągu trwają prace na linii Starostwo-Kancelaria Adwokacka. Czekamy na zatwierdzenie regulaminu i załączników przez kancelarię.