Liga LA w Stryszawie – ważne info!

W środę odbędą się debiutanckie 😉 zawody w Korespondencyjnej Lidze LA dla szkół średnich w Stryszawie. Konkurencje biegowe plus rzut oszczepem przeprowadzimy na stadionie Jałowca, skok w dal i pchnięcie kulą – na terenach k. Gimnazjum nr 1 w Stryszawie.

Poniżej kilka ważnych spraw odnośnie zawodów – w punktach, by się łatwiej czytało 🙂

początek zawodów o godz. 11

konkurencje biegowe i rzut oszczepem odbędą się na stadionie LKS Jałowiec Stryszawa, konkurencje techniczne – skok w dal, pchnięcie kulą – przy Gimnazjum nr 1 w Stryszawie

Starostwo zapewni transport ze stadionu Jałowca do gimnazjum w Stryszawie

Starostwo zapewni transport z Suchej Beskidzkiej  do Stryszawy – na dwie tury:

a) 10:15 wyjazd z parkingu stadionu Babia Góra Sucha Beskidzka

b) 10:40/10:45 – wyjazd z parkingu stadionu Babia Góra Sucha Beskidzka

Bardzo proszę o “rozłożenie” uczniów tak by nie ładowali się do jednego kursu z danej szkoły.

w systemie srs można już zgłaszać się na zawody. Bardzo proszę o wpisanie też konkurencji, w jakiej wystartuje dany zawodnik.

– na zakończeniu zawodów wręczymy też indywidualnie dyplomy oraz medale dla najlepszych trójek w każdej konkurencji. O dyplomach dla szkół  i pucharów w ramach Korespondencyjnej Ligi LA nie piszę, bo to wydaje siębyć oczywiste 🙂

bardzo proszę nauczycieli o zabranie stoperów

– kolejność konkurencji tak, żeby jak najlepiej to wypadło logistycznie, zamieszczę na stronie sport.powiatsuski.pl mam nadzieję, że w poniedziałek/wtorek.