Koniec Tour de Lachowice w tenisie stołowym

Finałem powiatowym w piątek 16 grudnia w tenisie stołowym drużynowym dla szkół podstawowych zakończyliśmy zmagania w tej dyscyplinie w roku szkolnym 2016/2017.

Sześć gmin wystawiło swoich reprezentantów w kategorii dziewcząt oraz chłopców. Zawody były także przepustką do półfinału wojewódzkiego – wśród dziewcząt awans wywalczyły zespoły z: SP2 Zawoja oraz SP Żarnówka (podium uzupełniła drużyna z SP Bieńkówka), a wśród chłopców mistrzostwo powiatu i awans trafiło do: SP3 Stryszawa. Drugie miejsce, również awans do dalszej fazy zmagań, dla SP2 Zawoja. Na podium stanęli również chłopcy z SP2 Budzów.

Najlepszym zawodników na koniec zawodów nagradzali: Wit Mateusz Sarlej – dyrektor Gimnazjum nr 2 w Lachowicach oraz Piotr Grajny – prezes ULKS Lachowice i sędzia główny zawodów 🙂

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA GALERII ZDJĘĆ Z ZAWODÓW NA NASZEJ STRONIE NA FB:)