Kluszkowce – info dla podstawówek i gimnazjów

W tym tygodniu czekają nas dwa finały wojewódzkie w narciarstwie alpejskim. We wtorek 14 marca w Kluszkowcach odbędzie się finał wojewódzki w narciarstwie alpejskim dla szkół podstawowych, a w środę 15 marca, także w Kluszkowcach, . Po zawodach powiatowych prawo startu w tych zawodach wywalczyło po czterech zawodników w igrzyskach oraz ośmiu w gimnazjadzie (ZOBACZ: Wielki finał powiatowy w narciarstwie alpejskim 2016/2017).

Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej zapewnia transport dla uczniów na te zawody oraz przejazdy wyciągiem na tych zawodach.

ROZKŁAD JAZDY – FINAŁ WOJEWÓDZKI W RAMACH IGRZYSK/GIMNAZJADY 2016/2017 – KLUSZKOWCE (14-15.03.2017)

Zbiórka godz. 7:15, wyjazd godz. 7:30 (parking stadionu Babia Góra Sucha Besk.) –  powrót do Suchej ok. 15