Kalendarzowe zmiany terminów zawodów w listopadzie

Daty dwóch listopadowych zawodów z powodów ogólnie rzecz biorąc logistycznych, zostają zmienione. Informacja trafiła też do koordynatorów sportu we wszystkich gminach powiatu suskiego.

Mały Mistrz / środa 13.11.2019 godz. 10 / hala Maków Podhalański    / Igrzyska Dzieci

Szachy Drużynowe /  poniedziałek 18.11.2019, godz. 9 / hala LO Sucha Beskidzka.   / Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży Szkolnej, Licealiada

Tegoroczne podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół odbędzie się w piątek 22. listopada o godz. 12 w hali SP1 w Suchej Beskidzkiej. Podczas podsumowania zostaną nagrodzone nie tylko najlepsze szkoły w roku szkolnym 2018/2019, ale też i uczniowie za zajęcia miejsc 1-3 podczas finałów wojewódzkich w roku szkolnym 2018/2019.  W tym roku przypada 20-lecie powstania Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego i podczas podsumowanie będzie to „zauważalne”.