Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2019/2020 – dotychczas najlepiej punktują ZSP Skawica, SP1 Sucha Beskidzka i ZSP Lachowice

Po podsumowaniu w kategorii Igrzysk Dzieci, przyszedł czas na kolejną kategorię – tym razem Igrzyska Młodzieży Szkolnej (roczniki 2005-2006). Podobnie jak w ID, w IMS za nami praktycznie półmetek rywalizacji, co tylko oznacza, że… liderów można jeszcze gonić. ale trzeba się spieszyć. A Ci też nie będą przecież bezczynnie stać, co udowodnili w ostatnich miesiącach 🙂 Na razie pierwsza trójka (a pełną nieoficjalną klasyfikację można znaleźć w zakładce Punktacja-Gimnazjada) po zawodach gminnych, powiatowych, półfinałach i finałach wojewódzkich wygląda następująco:

1. ZSP Skawica – 109 pkt

2. SP1 Sucha Beskidzka – 75 pkt

3. ZSP Lachowice – 68 pkt

a jak będzie na zakończenie roku szkolnego, zobaczymy na zakończenie roku szkolnego 🙂