IGRZYSKA DZIECI 19/2020 – SP1 Sucha Beskidzka powiększa przewagę, dziewięć szkół ma szansę na podium

Sytuacja jest jaka jest, więc poniżej przedstawiam podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół na chwilę obecną (nie zawiera ona tylko wyników w tenisie stołowym indywidualnym w półfinale wojewódzkim – kiedy otrzymam komunikat, to uzupełnię o odpowiednie punkty dla szkół).

Na koniec grudnia sytuacja w pierwszej trójce prezentowała się następująco:

1. SP1 Sucha Beskidzka – 104 pkt

2. ZSP1 Zawoja – 56 pkt

3. SP1 Stryszawa – 50 pkt

Minęły ponad trzy miesiące (siedem nowych finałów powiatowych, do tego zawody wojewódzkie w narciarstwie czy w pływaniu, półfinały wojewódzkie) i punktacja na chwilę obecną wygląda już jak poniżej:

1. SP1 Sucha Beskidzka – 241 pkt

2. SP Bystra Podhalańska – 74 pkt

3. SP1 Stryszawa – 73 pkt

Aktualną punktację można znaleźć w zakładce Aktualna punktacja – Wyniki na naszej głównej stronie 🙂

O ile miejsce numer jeden dla SP1 Sucha Beskidzka wydaje się już być totalnie niezagrożone, o tyle to im dalej jest ciekawiej. Ścisk się zrobił niesamowity – miejsce ósme (Naprawa, Lachowice, Skawica) z miejscem drugim dzieli zaledwie 12 punktów.  Pytanie niestety, czy szkoły otrzymają szansę poprawienia swojego dorobku w tym roku szkolnym. Punktacja punktacją, ale najważniejsze jest w chwili obecnej te kilka poniżej słów.

Zostańmy w domu – bądźmy zdrowi 🙂