Hit na początek i… mistrzostwo dla Goetla!

Dwa boiska, pięć drużyn, dziesięć spotkań – w poniedziałkowym finale powiatowym w siatkówkę chłopców szkół średnich każdy z zespołów zagrał w czterech spotkaniach.

Nie mogło być mowy o rozprężeniu w żadnym ze spotkań, bo tylko na potknięcie kolejnego zespoły czyhał ten, który akurat zajmował miejsce niżej.

W pierwszym spotkaniu doszło do starcia faworytów – Goetel wygrał z LO 2:0. W kolejnych spotkaniach Goetel zwyciężał również w takim samym stosunku (zakończył turniej bez straty seta) i zasłużenie sięgnął po mistrzostwo powiatu na rok 2016/2017.

Drugie miejsce dla LO, trzecie dla Dańkowskiego, czwarte dla Kołłątaja, a piąte dla Witosa.

Statuetki MVP drużyny otrzymali: Łukasz Jurzec (Witos Sucha Beskidzka), Michał Gieracki (Kołłątaj Sucha Beskidzka), Dawid Ograbek (Dańkowski Jordanów), Karol Światłoń (LO Sucha Beskidzka) oraz Beniamin Pępek (Goetel Sucha Beskidzka).

Uczniowie z ZS im. W. Goetla awansowali do półfinału wojewódzkiego – 13.03.2017, Sucha Beskidzka! Powodzenia!

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA GALERII ZDJĘĆ Z ZAWODÓW NA NASZEJ STRONIE NA FB:)