Hej hop, hej hop, na narty by się.. jechało

Trzy finały powiatowe w jednym – tak będzie skrótowo oczywiście przedstawiał się rozkład jazdy na finały powiatowe w narciarstwie alpejskie, które odbędą się już w najbliższy piątek 11. marca tradycyjnie na wyciągu „Wojtek” w Zawoi.

PRZEWIDYWANY HARMONOGRAM ZAWODÓW – 11.03.2022WYCIĄG WOJTEK ZAWOJA CZATOŻA

8:30 – zapisy w Biurze Zawodów dla szkół podstawowych, wydawanie numerów startowych.

Jak co roku, Panie właścicielki Wyciągu „Wojtek” przygotowały po dwa przejazdy dla zawodników – jeden treningowy, drugi startowy. DZIĘKUJEMY 🙂

Przekażę je opiekunowi grupy na podstawie ilości zapisanych uczniów z danej szkoły.

około godz. 9:00 – początek zawodów; najpierw zawody dla uczniów z roczników 2013-2014 pod nazwą „Narciarska Nadzieja Powiatu Suskiego 2022″. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy dyplom, a najlepsza trójeczka również medal 🙂

Następnie odbędą się finały powiatowe – najpierw w ramach Igrzysk Dzieci.

grupa I – rocznik 2011-2012 (Igrzyska Dzieci)

grupa II – rocznik 2009-2010 (Igrzyska Dzieci)

grupa III – roczniki 2007-2008 (Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

Po zakończeniu rywalizacji – dekoracja zawodników.

Do zawodów wojewódzkich awansuje po czterech zawodników z każdej z grup (chłopcy i dziewczęta) w ramach Igrzysk Dzieci, oraz po ośmiu zawodników w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej). Zawody wojewódzkie są tuż, tuż:

14.03.2022 – finał wojewódzki – Igrzyska Młodzieży Szkolnej – klikamy w LINK

15.03.2022 – finał wojewódzki – Igrzyska Dzieci  – klikamy w LINK

LICEALIADA:

Start w tej kategorii rozpocznie się w zależności od zakończenia rywalizacji w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

11:30 – zapisy w Biurze Zawodów dla szkół średnich

ok. 11:45 – początek zawodów;

Po zakończeniu rywalizacji – dekoracja zawodników.

ODJAZDY AUTOBUSÓW:

Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej zapewnia transport na zawody powiatowe (wojewódzkie w sumie też).

Pierwszy kurs autobusu – dla szkół podstawowych – podstawiony o godz. 7:30; wyjazd godz. 7:45 (proszę o info telefoniczne do czwartku 10 marca do godz. 15 kto się wybiera powiatowym autobusem, żebyśmy wiedzieli, czy jeszcze na kogoś czekać czy nie).

Drugi kurs autobusu – dla szkół średnich – podstawiony godz. 10:30, wyjazd godz. 10:45. (proszę o informacje, kto się nim wybiera też do czwartku 16 lutego 😉 )

Wyjazd tradycyjnie z parkingu koło stadionu Babiej Góry Sucha Beskidzka. Autobus jedzie przez Maków Podhalański-Białkę-Skawicę-Zawoję. Jeżeli ktoś chce wsiąść po drodze – proszę o kontakt telefoniczny 🙂