Halowa piłka nożna – finały powiatowe i półfinały w tym tygodniu!

W tym tygodniu czekają nas piłkarskie emocje w odmianie halowej. W środę oraz w czwartek w hali ZS w Makowie Podhalańskim odbędą się finały powiatowe dla dziewcząt i chłopców w kategorii Igrzysk Dzieci. W piątek w hali w Zawoi oraz w Zembrzycach turnieje półfinałowe dla dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Dwie najlepsze drużyny z każdego z półfinałów uzyskają przepustkę do finału powiatowego (27.X.2017, Zembrzyce)

ROZKŁAD PIŁKARSKIEJ JAZDY (16-20.x.2017 / Zembrzyce, Maków Podhalański, Zawoja)

HALOWA PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW / śr. 18.10.2o17 godz. 9 , hala ZS Maków Podhalański  / FINAŁ POWIATOWY!

HALOWA PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT / czw. 19.10.2017 godz. 9, hala ZS Maków Podhalański / FINAŁ POWIATOWY!

HALOWA PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT / piątek 20.10.2017 godz. 9 hala Zawoja / PÓŁFINAŁ POWIATOWY

Gra grupa A: Zawoja, Maków Podhalański, Bystra-Sidzina, Budzów

HALOWA PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT – piątek 20.10.2017 godz. 9 hala Zembrzyce / PÓŁFINAŁ POWIATOWY

Gra grupa B: Zembrzyce, Jordanów, Stryszawa, Sucha Beskidzka.

SRS są już aktywne – zapraszam do zgłaszania się na zawody 🙂