Dziewczyny z LO nie do zatrzymania

Niespodzianki nie było, bo być nie mogło. Drużyna żeńska z LO Sucha Beskidzka, w której pierwsze skrzypce grały dwie zawodniczki z ekstraklasowego klubu Mitech Żywiec – Aleksandra Nieciąg i Oliwia Skowron, wygrała wszystkie trzy mecze w finale powiatowym w halową piłkę nożną i sięgnęła po tytuł mistrzyń powiatu.

Drugie miejsce dla zawodniczek z jordanowskiego Kołłątaja, trzecie dla ekipy z suskiego Witosa, a czwarte dla kolejnego przedstawiciela z Jordanowa – drużyny z tamtejszego Dańkowskiego.

Królową Strzelczyń została Oliwia Skowron (LO Sucha B.) z dorobkiem 10 goli, a statuetki dla MVP drużyny powędrowały do: Natalii Kopacz (Dańkowski), Anny Pasierbek (Witos), Patrycji Jaromin (Kołłątaj) i Aleksandry Nieciąg (LO Sucha Beskidzka).

Okazja do rewanżu w maju podczas turnieju na orliku. Z jednej strony fajna rzecz, bo dwie drużyny z tych zawodów mają mieć zapewniony start w zawodach rejonowych, z drugiej w turnieju będą mogły wziąć udział zawodniczki tylko z klas 1-2.

HALOWA PIŁKA NOŻNA – FINAŁ POWIATOWY – 16.02.2017 – ZAWOJA

1. LO Sucha Beskidzka – Witos Sucha Beskidzka  1:8