Dziewczyny z LO królują pod tablicami

Trzy drużyny: LO Sucha Beskidzka, Witos Sucha Beskidzka i Dańkowski Jordanów wzięły udział w finale powiatowym w koszykówkę dziewcząt w ramach Licealiady.

Trzy drużyny to i trzy spotkania – w pierwszym Witos wygrał z Dańkowskim, w drugim LO okazało się lepsze od Witosa, a w trzecim LO skuteczniejsze od zawodniczek z Dańkowskiego.

Skoro tak, to kolejność na mecie zawodów taka sama jak w pierwszym zdaniu tej mini-relacji.

Królową Strzelczyń została Magdalena Zachura (LO Sucha Beskidzka), a statuetki MVP drużyny trafiły do: Gabrieli Ślusarczyk (Dańkowski Jordanów), Patrycji Gizy (Witos Sucha Beskidzka) oraz Oliwii Skowron (LO Sucha Beskidzka).

Zawodniczki z suskiego LO wywalczyły awans do półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się 21 lutego (przynajmniej taka jest data na chwilę obecną) w Nowym Targu.