Dziewczynki z ZSP Lachowice i chłopcy z ZSP Naprawa mistrzami!

Siedem drużyn w kategorii dziewcząt i tyle samo w kategorii chłopców wzięło udział w finale powiatowym w tenisie stołowym drużynowym w ramach Igrzysk Dzieci, które odbyły się w piątek 13-stego oczywiście w hali ZSP w Lachowicach. Pechowe te zawody na pewno nie były, bo się w spokojnej i miłej atmosferze, bez kontuzji, odbyły 🙂

Po prawie trzygodzinnej batalii poznaliśmy ostateczne rezultaty i przy okazji reprezentantów (mistrz i wicemistrz 🙂 naszego powiatu na półfinały wojewódzkie, które odbędą się 8 stycznia w Nowym Targu. Mistrzyniami powiatu zostały zawodniczki z ZSP Lachowice, a wicemistrzyniami uczennice z ZSP Naprawa.

Na trzecim miejscu udział w zawodach skończyła drużyna dziewcząt z SP Bieńkówka, tuż za podium znalazły się zawodniczki z Bystrej Podhalańskiej. Piąte miejsce dla SP Śleszowice, szóste dla ZS Zawoja Wilczna, a siódme dla SP Grzechynia.

W kategorii chłopców triumfowali uczniowie z ZSP Naprawa, a na podium znaleźli się również chłopcy z SP Bieńkówka oraz ZSP Lachowice. Czwarte miejsce dla ZS Zawoja Wilczna, piąte dla SP Bystra Podhalańska, szóste dla SP Żarnówka, a siódme dla SP Śleszowice.

Na zakończenie zawodów wręczono dyplomy dla reprezentantów czterech najlepszych szkół w powiecie na ten rok szkolny. Dekoracji dokonał wicedyrektor ZSP w Lachowicach, pan Wit Mateusz Sarlej i ja.

Puchary za miejsca 2-3 ufundował klub ULKS Lachowice, a za miejsca pierwsze główny organizator współzawodnictwa sportowego szkół w naszym powiecie, czyli Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej.

Wyniki z zawodów można znaleźć na stronie głównej – Igrzyska Dzieci-WYNIKI 🙂