Dwa półinały w jeden dzień!

Skład pierwszego w historii finału powiatowego w piłkę nożną dziewcząt „na trawie: poznaliśmy po dwóch turniejach, które w poniedziałek 16. maja odbyły się w Makowie Podhalańskim i w Suchej Beskidzkiej.

W czwartek na orliku w Suchej Beskidzkiej zagrają cztery drużyny – Gimnazjum nr 1 Stryszawa, Gimnazjum Maków Podhalański, Gimnazjum Naprawa i Gimnazjum nr 2 w Zawoi.

Wtedy też zostaną rozdane statuetki dla Królowej Strzelczyń, MVP oraz Najlepszej Bramkarki.

Na etapie półfinału powiatowego udział swój w piłkę nożną zakończyły zawodniczki z Gimnazjum w Zembrzycach, Gimnazjum w Budzowie oraz Gimnazjum w Suchej Beskidzkiej, chociaż do końca dzielnie się starały, żeby znaleźć się w czwórce najlepszych drużyn na rok szkolny 2015/2016. Może za rok się ud.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA NASZEJ GALERII ZDJĘĆ NA FB:)