Drużynowo w tenisa stołowego / mistrzostwo dla Białki i Stryszawy.

Pięć drużyn żeńskich i sześć drużyn męskich wzięło udział w finale powiatowym w Tenisie Stołowym Indywidualnym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnych.

Dwie najlepsze drużyny w każdej z kategorii uzyskało awans do półfinału wojewódzkiego – 09.01.2018 Nowy Targ). Były to: SP Białka i SP Krzeszów w kategorii dziewcząt oraz ZSiSM Stryszawa, SP Białka w kategorii chłopców.

Mistrzowie powiatów – dziewczęta z SP Białka (Edyta Kutek, Sylwia Czarny, Natalia Sulisławska) i chłopcy z ZSiSM Stryszawa (Mateusz Maślanka, Patryk Kwak, Maciej Kawa) otrzymali puchar ufundowany przez suskie starostwo, a drużyny z miejsc 1-4 także dyplomy.

Podium w kategorii dziewcząt uzupełniły tenisistki
z SP2 Zawoja, a tuż za nim znalazły się zawodniczki z SP1 Budzów (piąte miejsce dla SP1 Sucha Beskidzka)Trzecie miejsce w kategorii chłopców zajęli zawodnicy z SP Naprawa, a czwarte dl SP1 Budzów (piąte miejsce dla SP2 Sucha Beskidzka, a szóste dla SP2 Zawoja).