Drużynowe batalie w ramach Igrzysk Dzieci / Żegnamy Lachowice!

7 drużyn dziewcząt i tyle samo chłopców wzięło udział w ostatnim w tym roku szkolnym finale powiatowym w tenisie stołowym.

W hali ZSP w Lachowicach we wtorek 18 grudnia odbył się finał powiatowy w drużynowej odmianie tej dyscypliny w ramach Igrzysk Dzieci.

Dwie najlepsze drużyny uzyskały promocję do półfinału wojewódzkiego, który 18 marca odbędzie się w Nowym Targu.

Przepustkę do tych zawodów wywalczyły drużyny dziewcząt z: ZSP Lachowice oraz ZSP Palcza oraz chłopcy z SP Naprawa oraz SP2 Zawoja. Powodzenia! W kategorii dziewcząt podium uzupełniły zawodniczki z SP Żarnówka, a kolejne miejsca zajęły uczennice z: SP Naprawa, SP1 Sucha Beskidzka, SP2 Zawoja oraz SP Bystra Podhalańska. W kategorii chłopców trzecie miejsce dla ZSiSM Stryszawa, a kolejne dla: SP Żarnówka, SP Bystra Podhalańska, ZSP Palcza i SP1 Sucha Beskidzka.