Drużynowa Liga LA, czyli ważna sprawa!

Ostatni w tym roku szkolnym finał powiatowy w kategorii gimnazjów odbędzie się we wtorek 24. maja w Stryszawie. Do rywalizacji drużynowej przystąpią szkoły w ramach Szkolnej Drużynowej Ligi Lekkoatletycznej. Będziemy mieli jednak „coś” także dla zawodników za zajęcie czołowych miejsc indywidualnie – o tym wszystkim w punktach poniżej:

można już zgłaszać się w systemie srs.szs.pl do zawodów. Bardzo proszę o wpisanie dyscypliny, w jakiej dany zawodnik ma wziąć udział.

Proszę koordynatorów sportu o informację, jaka szkoła będzie reprezentowała daną gminę. Jeżeli jakaś gmina nie będzie miała reprezentanta – również proszę o taką informację.

zawody chcemy rozpocząć o godz. 9 na terenach k. Gimnazjum nr 1 w Stryszawie. Tam zostaną przeprowadzone konkurencje skoku w dal i pchnięcia kulą. Po zakończeniu zmagań k. gimnazjum, kolejne konkurencje odbędą się na stadionie Jałowca Stryszawa.

Mimo że to drużynowa rywalizacja, to dla najlepszych trójek w każdej z konkurencji przewidziane są także medale i dyplomy 🙂