Chętnych wielu, miejsc tylko dwanaście…

Finał powiatowy w tenisie stołowym indywidualnym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej sprowadził do Lachowic reprezentantów każdej gminy! Cel był prosty – zająć miejsce w pierwszej szóstce, co oznaczało awans do półfinału wojewódzkiego (05.01.2018, Nowy Targ).

Niektóre spotkania były naprawdę zacięte, jak to, z którego na naszej stronie można znaleźć filmik.

Niektóre zaś, ze względu po prostu na różnicę klas, kończyły się już po kilku minutach. Ostatecznie po blisko trzech godzinach gry wyłoniono reprezentację naszego Powiatu na zawody w Nowym Targu.

Najlepsza szóstka otrzymała dyplomy, a trójka dodatkowo medale. Klasyfikacja w kategorii dziewcząt wyglądała następująco: Edyta Kutek (SP Białka), Aleksandra Skrzypek (ZSS Krzeszów), Sylwia Czarny (SP Białka), Ilona Antolak (SP Naprawa), Natalia Zgudziak (SP Bieńkówka) i Daria Pawlik (SP Naprawa).

W kategorii chłopców miejsca 1-6 zajęli: Mateusz Maślanka (ZSiSM Stryszawa), Patryk Kwak (ZSiSM Stryszawa), Arkadiusz Madej (SP Naprawa), Dominik Biernacki (SP Białka), Dawid Mierniczak (SP Naprawa) oraz Maciej Kawa (ZSiSM Stryszawa).